Sodniki: | Vodnjov Jakob (glavni sodnik), Eršte Sebastjan (1. pomoč), Kodrič Domen (2. pomoč) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 30 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 1 : 0 | Krka |
Z |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
N |
Interblock | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 2 | Interblock |
Z |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 | ||
Interblock | 9 | 5 | 0 | 4 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | ||
Interblock | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
Interblock | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
19/20 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Interblock | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 22.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.04.2019, ob 19.00 | Interblock | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Interblock | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 20.04.2018, ob 18.30 | Interblock | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.30 | Brinje Grosuplje | - | Interblock | 4:0 | (2:0) |
16/17 | 20.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 15.04.2017, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Interblock | 0:5 | (0:1) |
16/17 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 17.09.2016, ob 17.00 | Interblock | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
11/12 | 20.krog | Ljubljana - Ježica, Štefana Beleta, 31.03.2012, ob 11.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (1:0) | |
11/12 | 5.krog | Grosuplje, Grosuplje, 03.09.2011, ob 14.30 | - | Interblock | 0:5 | (0:4) |
9. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Interblock |
Domžale | 0 : 0 | Elta Izola |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Jadran Železničar |
Gorica | 3 : 1 | Krka |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 2 | Ilirija 1911 |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Koper |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |