Sodniki: | Bernot Žan (glavni sodnik), Cerar Simon (1. pomoč), Eršte Sebastjan (2. pomoč) |
Delegat: | Kranjec Sandi |
Št. gledalcev: | 30 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Koper |
P |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
N |
Krka | 1 : 1 | Koper |
N |
Koper | 1 : 1 | Elta Izola |
N |
Koper | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | ||
Koper | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | ||
Koper | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | ||
Koper | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 |
22/23 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 06.11.2022, ob 11.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 14.08.2022, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:4 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 18.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:2 | (0:2) |
19/20 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 22.09.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:1) |
18/19 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.09.2018, ob 18.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.04.2018, ob 19.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (1:0) |
17/18 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.03.2017, ob 11.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (2:0) |
16/17 | 3.krog | ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 28.08.2016, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
11/12 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.04.2012, ob 16.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (2:0) | |
11/12 | 9.krog | Grosuplje, Grosuplje, 01.10.2011, ob 15.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 0 : 0 | Jadran Železničar |
Brinje Grosuplje | 0 : 4 | Koper |
Bravo Publikum | 0 : 2 | Elta Izola |
Gorica | 0 : 5 | Olimpija Ljubljana |
Gostilna Kogoj Bilje | 4 : 0 | Interblock |
Jadran Dekani | 1 : 0 | Krka |
Domžale | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Filip Zupanič | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Žiga Slaviček | 14 | |
9. | Kristijan Frlic | 13 |
Luka Milinovič | 13 | |
11. | Arijan Djelovci | 12 |
Nejc Močnik | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Etjan Korenič | 7 |