Sodniki: | Pihler Lan (glavni sodnik), Bedrač Damjan (1. pomoč), Vidovič Filip (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 60 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 1 : 4 | Rogaška |
P |
Mura | 3 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 6 : 1 | Jarenina |
P |
Rudar Velenje | 10 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 1 : 4 | A2S Celje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 4 : 1 | Krško Šentjernej |
Z |
Rogaška | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 5 : 3 | Mura |
Z |
Jarenina | 1 : 6 | Maribor |
Z |
Maribor | 14 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 20 | 2 | 1 | 17 | 13 | ||
Maribor | 20 | 17 | 1 | 2 | 78 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 | ||
Maribor | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | ||
Maribor | 9 | 8 | 0 | 1 | 50 |
22/23 | 17.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.03.2023, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 3:0 | (0:4) |
22/23 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.08.2022, ob 17.00 | Maribor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 13:0 | (6:0) |
21/22 | 21.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 13.05.2022, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 15.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.03.2022, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
20/21 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.08.2020, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | Maribor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 15.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 17.11.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.08.2018, ob 17.00 | Maribor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 17.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.00 | Maribor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 7:0 | (4:0) |
16/17 | 14.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 12.11.2016, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Maribor | 0:7 | (0:6) |
16/17 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 14.09.2016, ob 16.30 | Maribor | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 7:1 | (4:1) |
15/16 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.03.2016, ob 15.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 6.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - um.tr., 12.09.2015, ob 13.00 | - | Maribor | 1:2 | (1:2) | |
14/15 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 23.11.2014, ob 14.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 3.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 23.08.2014, ob 17.30 | - | Maribor | 2:4 | (2:3) | |
13/14 | 26.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 10.05.2014, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.10.2013, ob 15.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (1:0) | |
12/13 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.04.2013, ob 13.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 8:1 | (4:0) | |
12/13 | 7.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.09.2012, ob 17.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:2) |
17. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 3 : 0 | Maribor |
Jarenina | 0 : 1 | Roho VBO |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Krško Šentjernej |
A2S Celje | 0 : 3 | Rogaška |
Šampion | 3 : 3 | Brežice 1919 |
Rudar Velenje | 1 : 6 | Mura |
Aluminij | 6 : 1 | Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vid Tramšek | 29 |
2. | Tilen Letonja | 28 |
3. | Tian Nai Koren | 27 |
4. | Jaša Maričić | 26 |
5. | Gal Napečnik | 24 |
6. | Timotej Pucelj | 23 |
7. | Gal Herček | 20 |
8. | Florijan Mežnar | 18 |
Nejc Viher | 18 | |
10. | Alin Mujaković | 16 |
Maks Horvat | 16 | |
12. | Jan Kovačič | 15 |
Tai Luka Modrič | 15 | |
Jure Kosi | 15 | |
Rok Dvojmoč | 15 | |
16. | Peter Rahle | 14 |
17. | Anže Rakovec | 13 |
Žan Meško | 13 | |
19. | Nejc Bencak | 12 |
Luka Adrinek | 12 |