Sodniki: | Stjepanović Aleksandar (glavni sodnik), Smajila Andrej (1. pomoč), Grbić Radovan (2. pomoč) |
Delegat: | Bole Stojan |
Št. gledalcev: | 65 |
Jadran Železničar | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Železničar | 0 : 6 | NOGA Triglav |
P |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Železničar | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Jadran Železničar |
Z |
Jadran Železničar | 2 : 0 | Interblock |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 4 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 6 | Domžale |
Z |
Domžale | 2 : 1 | Primorje-Vipava |
P |
NOGA Triglav | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Železničar Divača | 9 | 1 | 0 | 8 | 4 | ||
Domžale | 9 | 8 | 0 | 1 | 31 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Železničar Divača | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | ||
Domžale | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Železničar Divača | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | ||
Domžale | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 |
21/22 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 13.30 | Domžale | - | Železničar Divača | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 6.krog | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 13.09.2020, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 6.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 14.09.2019, ob 11.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 10:1 | (5:0) |
18/19 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 17.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 6:1 | (2:0) |
18/19 | 11.krog | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 21.10.2018, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 19.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 15.30 | Domžale | - | Železničar Divača | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok, 10.09.2017, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 17.krog | Krvavi Potok-Kozina, NK Jadran Hrpelje, 18.03.2017, ob 16.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 4.krog | ŠP - umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 1:0 | (0:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 3 : 1 | Gostilna Kogoj Bilje |
Gorica | 0 : 1 | NOGA Triglav |
Šobec Lesce | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Krka | 4 : 1 | Bravo Publikum |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Primorje-Vipava |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Koper |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 66 | |
2 | Interblock | 26 | 62 | |
3 | NOGA Triglav | 26 | 59 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Koper | 26 | 49 | |
6 | Bravo Publikum | 26 | 42 | |
7 | Gorica | 26 | 29 | |
8 | Krka | 26 | 28 | |
9 | Jadran Dekani | 26 | 27 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 26 | |
11 | Brinje Grosuplje | 26 | 24 | |
12 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 24 | |
13 | Primorje-Vipava | 26 | 18 | |
14 | Šobec Lesce | 26 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Filip Nikola Ostojič | 31 |
2. | Deniel Hadžić | 26 |
3. | Martin Pečar | 22 |
4. | Vanja Panić | 18 |
5. | Urh Lampret | 17 |
6. | Thomas Breganti | 16 |
7. | Domen Ujčič | 12 |
Tristan Ciglar | 12 | |
Domen Žur | 12 | |
10. | Nejc Gradišar | 11 |
Marijo Mišić | 11 | |
12. | Luka Vuković | 10 |
13. | Jošt Pišek | 9 |
Darko Mitrović | 9 | |
Luka Vuk | 9 | |
Anže Medle | 9 | |
Edit Zyba | 9 | |
18. | Grega Rihtar | 8 |
Maj Jarkovič | 8 | |
Vanja Bordon | 8 |