1.krog |
07.09.2022 ob 19.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 0 : 4 | Mura |
2.krog |
24.08.2022 ob 18.00 |
ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT | Rogaška - Rogatec | 3 : 0 | NK Šampion |
3.krog |
27.08.2022 ob 18.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 2 : 5 | Krško |
4.krog |
31.08.2022 ob 17.00 |
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT | Brežice 1919 | 3 : 5 | NK Šampion |
5.krog |
04.09.2022 ob 13.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 1 : 2 | NK Koroška Dravograd |
6.krog |
10.09.2022 ob 10.30 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 15 : 0 | NK Šampion |
7.krog |
28.09.2022 ob 19.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 2 : 2 | NK Drava Dakinda Ptuj |
8.krog |
25.09.2022 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 6 : 0 | NK Šampion |
9.krog |
01.10.2022 ob 11.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Roho VBO | 2 : 3 | NK Šampion |
10.krog |
08.10.2022 ob 14.30 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 2 : 1 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
11.krog |
25.10.2022 ob 16.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 2 : 0 | NK Šampion |
12.krog |
22.10.2022 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 0 : 5 | Rudar Velenje |
13.krog |
29.10.2022 ob 11.00 |
Športni park Jarenina | Jarenina | 3 : 1 | NK Šampion |
14.krog |
05.11.2022 ob 11.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 11 : 1 | NK Šampion |
15.krog |
12.11.2022 ob 16.30 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 1 : 2 | Rogaška |
16.krog |
19.11.2022 ob 10.00 |
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | Krško Šentjernej | 5 : 1 | NK Šampion |
17.krog |
11.03.2023 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 3 : 3 | Brežice - Terme Čatež |
18.krog |
18.03.2023 ob 11.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 0 : 1 | NK Šampion |
19.krog |
26.03.2023 ob 10.30 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 1 : 16 | Maribor |
20.krog |
01.04.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | Drava Ptuj | 5 : 5 | NK Šampion |
21.krog |
08.04.2023 ob 15.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
22.krog |
15.04.2023 ob 12.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 1 : 2 | ŠD Rogoza |
23.krog |
22.04.2023 ob 11.00 |
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 3 | NK Šampion |
24.krog |
03.05.2023 ob 17.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 0 : 3 | Celje |
25.krog |
13.05.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 2 : 0 | NK Šampion |
26.krog |
20.05.2023 ob 15.00 |
Stadion Olimp Celje | Šampion | 5 : 0 | Jarenina |
ŠAMPION |
---|
Valvazorjeva ulica 12 3000 Celje tel: 041/664-961 fax: email: nksampion@gmail.com; ksenija.zilnik@gmail.com www: www.sampion.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gašper Faktor | 12 |
2. | Matevž Muškatevc | 8 |
3. | Luka Josipović | 6 |
4. | Amar Ećimović | 2 |
5. | Luka Mlakar | 1 |
Gal Ojsteršek | 1 | |
Anej Kolčan | 1 | |
Gal Antloga Lopert | 1 | |
Filip Šporin | 1 | |
Aleksej Šafran | 1 | |
David Brkić | 1 | |
Jan Ulčnik | 1 | |
Nik Valenčak | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |