23/24 |
6.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 27.01.2024, ob 12.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
6:0 |
(5:0) |
23/24 |
3.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 16.12.2023, ob 12.00 |
Futsal Olimpija |
- |
KMN Bronx Škofije |
2:12 |
(0:7) |
19/20 |
5.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 13.00 |
Futsal Olimpija |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:6 |
(0:1) |
19/20 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 15.00 |
Futsal Olimpija |
- |
KMN Bronx Škofije |
7:1 |
(3:1) |
19/20 |
2.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.10.2019, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
1:4 |
(0:3) |
18/19 |
10.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 13.00 |
Futsal Olimpija Ljubljana A |
- |
KMN Bronx Škofije |
8:0 |
(4:0) |
18/19 |
7.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 11.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
0:16 |
(0:8) |
18/19 |
5.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 12.30 |
Futsal Olimpija Ljubljana A |
- |
KMN Bronx Škofije |
3:1 |
(1:0) |
17/18 |
10.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 24.02.2018, ob 10.50 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
3:3 |
(2:3) |
17/18 |
8.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 03.03.2018, ob 12.30 |
Futsal Olimpija Ljubljana |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:5 |
(0:3) |
17/18 |
2.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 28.10.2017, ob 15.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
7:2 |
(3:1) |
16/17 |
9.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 11.02.2017, ob 11.00 |
Futsal Olimpija Ljubljana |
- |
KMN Bronx Škofije |
1:4 |
(1:2) |
16/17 |
4.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.11.2016, ob 18.00 |
KMN Bronx Škofije |
- |
ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
12:2 |
(6:0) |
16/17 |
3.krog |
Litija, Športna dvorana Litija, 05.11.2016, ob 13.00 |
Futsal Olimpija Ljubljana |
- |
KMN Bronx Škofije |
0:8 |
(0:3) |