Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
20.10.2017, 20.00 KMN Sevnica : FutureNet Maribor Prvi sodnik:
Todorović Simon
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Damiš Stanislav
20.10.2017, 20.30 Siliko Rem Power : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Kovačič Rade
Gliha Bojan
20.10.2017, 20.40 FC - Ivančna Gorica : Benedikt Avtodeli Džauš Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Bobar Darko
Kovačič Gregor
20.10.2017, 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel : FC Litija Prvi sodnik:
Zahović Admir
Drugi sodnik:
Veselič Dejan
Močnik Vlado
20.10.2017, 20.00 KMN Tomaž Šic bar : FSK Stripy Prvi sodnik:
Grlec Simon
Drugi sodnik:
Petek Jernej
Grošić Irfet
20.10.2017, 20.00 KMN Velike Lašče : FC Hiša daril Ptuj Prvi sodnik:
Zašev Venco
Drugi sodnik:
Bubulj Igor
Žibert Marjan
20.10.2017, 20.30 Gorica Futsal : Futsal klub Kebelj Prvi sodnik:
Korošec Gregor
Drugi sodnik:
Vuk Miro
Bezjak Dušan
21.10.2017, 19.00 KMN Miklavž TBS Team24 : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Hozyan Uroš
Drugi sodnik:
Mustafić Jasmin
Golob Peter
21.10.2017, 20.00 Mlinše : Dlan Logatec Prvi sodnik:
Koritnik Matjaž
Drugi sodnik:
Dimic Sebastijan
Narat Andrej
22.10.2017, 11.30 Kebelj Frizerska hiša Andrejka : FutureNet Maribor Prvi sodnik:
Sakelšek Aleš
Drugi sodnik:
Mustafić Jasmin
Narat Andrej
22.10.2017, 16.00 KMN Meteorplast : KMN Olimp Celje Prvi sodnik:
Milošič Iztok
Drugi sodnik:
Hozyan Uroš
Petek Bogomir
22.10.2017, 16.00 KMN Slovenske Gorice : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Žekš Aleš
Drugi sodnik:
Zahović Admir
Golob Peter
22.10.2017, 16.30 FK Dobovec-Imeno : Mlinše Prvi sodnik:
Radeljak Marko
Drugi sodnik:
Koritnik Matjaž
Kramberger Blaž
22.10.2017, 16.30 KMN Oplast Kobarid : Siliko Mkeršmanc Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
22.10.2017, 17.00 Futsal klub Dobrepolje : FC Litija Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Drugi sodnik:
Vuk Miro
Peterman Rok
22.10.2017, 19.00 Dlan Logatec : FC - Ivančna Gorica Prvi sodnik:
Korošec Gregor
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Brčaninović Ismet
22.10.2017, 19.00 FSK Stripy : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Bobar Darko
Drugi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drnovšek Damjan
21.10.2017, 14.00 Kebelj avto Aleš : Benedikt Avtodeli Džauš Prvi sodnik:
Kovačič Rade
Drugi sodnik:
Jurič Dražen
Kovačič Gregor
21.10.2017, 16.00 Futsal klub Dobovec : NK Imeno-Kozje Prvi sodnik:
Žekš Aleš
Drugi sodnik:
Petek Jernej
Štravs Janez
21.10.2017, 15.00 Futsal klub Dobrepolje : FC - Ivančna Gorica Prvi sodnik:
Vuk Miro
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Vetrih Vlado
21.10.2017, 16.00 KIX Ajdovščina : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Rustja Matej
Radovac Simon
21.10.2017, 19.00 FSK Stripy : Siliko Atet rent a car Prvi sodnik:
Zašev Venco
Drugi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Zalokar Pavel
21.10.2017, 13.30 ŠD Extrem : NK Ribnica Kočevje Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
21.10.2017, 14.20 Futsal Olimpija Ljubljana : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
21.10.2017, 15.10 FC Litija : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
21.10.2017, 16.00 Futsal Olimpija Ljubljana : NK Ribnica Kočevje Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
21.10.2017, 16.50 Futsal klub Dobrepolje : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
21.10.2017, 17.40 FC Litija : NK Ribnica Kočevje Prvi sodnik:
Janžekovič Jan
Golob Boris
24.10.2017, 20.30 FutureNet Maribor : FC - Ivančna Gorica Prvi sodnik:
Sakelšek Aleš
Drugi sodnik:
Milošič Iztok
Petek Bogomir
27.10.2017, 19.00 KMN Oplast Kobarid : Dobovec Pivovarna Kozel
27.10.2017, 20.00 Benedikt Avtodeli Džauš : FC Litija
27.10.2017, 20.30 KMN Bronx Škofije : Siliko Rem Power
27.10.2017, 20.40 FC - Ivančna Gorica : KMN Sevnica
27.10.2017, 20.00 Futsal klub Kebelj : KMN Velike Lašče
27.10.2017, 20.15 FC Hiša daril Ptuj : KMN Tomaž Šic bar
27.10.2017, 20.30 Gorica Futsal : ŠD Extrem
28.10.2017, 19.00 FSK Stripy : Mlinše
28.10.2017, 20.00 Dlan Logatec : KMN Miklavž TBS Team24
29.10.2017, 11.00 KMN Olimp Celje : Kebelj Frizerska hiša Andrejka
29.10.2017, 14.30 KMN Sevnica : FK Dobovec-Imeno
29.10.2017, 16.00 Benedikt Avtodeli Džauš : KMN Slovenske Gorice
29.10.2017, 18.00 Mlinše : KMN Meteorplast
29.10.2017, 11.00 FC - Ivančna Gorica : FSK Stripy
29.10.2017, 15.30 ŠD Extrem : KMN Oplast Kobarid
29.10.2017, 15.30 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje
29.10.2017, 18.00 FC Litija : Dlan Logatec
23.10.2017, 17.00 KMN Meteorplast : KMN Slovenske Gorice Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Hozyan Uroš
Kokol Miro
24.10.2017, 18.30 Benedikt Avtodeli Džauš : FutureNet Maribor Prvi sodnik:
Fras Mihael
Drugi sodnik:
Žekš Aleš
Štravs Janez
28.10.2017, 16.00 Futsal klub Dobovec : KMN Meteorplast
28.10.2017, 16.00 FC Hiša daril Ptuj : Kebelj avto Aleš
28.10.2017, 17.00 NK Imeno-Kozje : Benedikt Avtodeli Džauš
28.10.2017, 17.00 KMN Slovenske Gorice : FutureNet Maribor
28.10.2017, 11.00 FC - Ivančna Gorica : FSK Stripy
28.10.2017, 18.00 Puntar : KIX Ajdovščina
28.10.2017, 18.15 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje
29.10.2017, 10.00 KMN Tomaž Šic bar : KMN Meteorplast
29.10.2017, 11.30 KMN Sevnica : FC Hiša daril Ptuj
29.10.2017, 13.30 KMN Bronx Škofije : KMN Oplast Kobarid
29.10.2017, 14.00 FC Litija : ŠD Extrem
28.10.2017, 11.00 KMN Slovenske Gorice : KMN Miklavž TBS-Team24
28.10.2017, 11.50 FC Hiša daril Ptuj : KMN Benedikt
28.10.2017, 12.40 KMN Miklavž TBS-Team24 : KMN Meteorplast
28.10.2017, 13.30 KMN Sevnica : KMN Slovenske Gorice
28.10.2017, 14.20 FC Hiša daril Ptuj : KMN Meteorplast
28.10.2017, 15.00 KMN Sevnica : KMN Benedikt
28.10.2017, 10.00 Futsal klub Dobrepolje : NK Ribnica Kočevje
28.10.2017, 10.50 ŠD Extrem : FC Litija
28.10.2017, 11.40 NK Ribnica Kočevje : KMN Oplast Kobarid
28.10.2017, 12.30 Futsal klub Dobrepolje : Futsal Olimpija Ljubljana
28.10.2017, 13.20 FC Litija : KMN Bronx Škofije
28.10.2017, 14.10 ŠD Extrem : KMN Oplast Kobarid
28.10.2017, 15.00 KMN Bronx Škofije : Futsal Olimpija Ljubljana
03.11.2017, 20.00 FC Litija : KMN Oplast Kobarid
03.11.2017, 20.00 KMN Sevnica : Benedikt Avtodeli Džauš
03.11.2017, 20.30 Siliko Rem Power : FutureNet Maribor
03.11.2017, 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel : KMN Bronx Škofije
03.11.2017, 20.00 KMN Tomaž Šic bar : Futsal klub Kebelj
03.11.2017, 20.00 KMN Velike Lašče : ŠD Extrem
03.11.2017, 20.30 Gorica Futsal : Dlan Logatec
04.11.2017, 19.00 FSK Stripy : FC Hiša daril Ptuj
04.11.2017, 20.00 Mlinše : KMN Miklavž TBS Team24
05.11.2017, 10.30 FutureNet Maribor : KMN Olimp Celje
05.11.2017, 16.00 KMN Meteorplast : KMN Sevnica
05.11.2017, 16.30 FK Dobovec-Imeno : Benedikt Avtodeli Džauš
05.11.2017, 15.30 KMN Oplast Kobarid : FC - Ivančna Gorica
05.11.2017, 16.00 Dlan Logatec : KMN Bronx Škofije
05.11.2017, 18.00 Siliko Mkeršmanc : ŠD Extrem
05.11.2017, 19.00 FSK Stripy : FC Litija
05.11.2017, 11.30 KMN Sevnica : KMN Tomaž Šic bar
05.11.2017, 17.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Meteorplast
05.11.2017, 12.30 FC Litija : KMN Bronx Škofije
04.11.2017, 10.00 KMN Sevnica : FC Hiša daril Ptuj
04.11.2017, 10.50 KMN Benedikt : KMN Miklavž TBS-Team24
04.11.2017, 11.40 KMN Sevnica : KMN Meteorplast
04.11.2017, 12.30 KMN Slovenske Gorice : KMN Benedikt
04.11.2017, 13.20 FC Hiša daril Ptuj : KMN Miklavž TBS-Team24
04.11.2017, 14.00 KMN Meteorplast : KMN Slovenske Gorice
04.11.2017, 11.00 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje
04.11.2017, 11.50 NK Ribnica Kočevje : FC Litija
04.11.2017, 12.40 ŠD Extrem : KMN Bronx Škofije
04.11.2017, 13.20 Futsal klub Dobrepolje : FC Litija
04.11.2017, 14.10 KMN Bronx Škofije : NK Ribnica Kočevje
04.11.2017, 15.00 ŠD Extrem : Futsal klub Dobrepolje
10.11.2017, 20.00 Benedikt Avtodeli Džauš : KMN Oplast Kobarid
10.11.2017, 20.00 FC Litija : KMN Bronx Škofije
10.11.2017, 20.30 Siliko Rem Power : FC - Ivančna Gorica
10.11.2017, 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel : FutureNet Maribor
10.11.2017, 20.15 FC Hiša daril Ptuj : Mlinše
11.11.2017, 14.30 Dlan Logatec : KMN Velike Lašče
11.11.2017, 19.00 KMN Miklavž TBS Team24 : Gorica Futsal
11.11.2017, 20.45 Futsal klub Kebelj : FSK Stripy
12.11.2017, 14.30 KMN Sevnica : Kebelj Frizerska hiša Andrejka
12.11.2017, 16.00 Benedikt Avtodeli Džauš : KMN Meteorplast
12.11.2017, 17.00 KMN Slovenske Gorice : FK Dobovec-Imeno
12.11.2017, 18.00 Mlinše : FutureNet Maribor
12.11.2017, 11.00 FC - Ivančna Gorica : Siliko Mkeršmanc
12.11.2017, 14.00 Futsal klub Dobrepolje : Dlan Logatec
12.11.2017, 15.30 KMN Bronx Škofije : FSK Stripy
12.11.2017, 18.00 FC Litija : KMN Oplast Kobarid
08.11.2017, 20.30 FutureNet Maribor : FC Hiša daril Ptuj Prvi sodnik:
Žekš Aleš
Drugi sodnik:
Veselič Dejan
Grošić Irfet
11.11.2017, 10.00 FutureNet Maribor : Futsal klub Dobovec
11.11.2017, 15.00 Benedikt Avtodeli Džauš : FC Hiša daril Ptuj
11.11.2017, 15.00 Futsal klub Dobrepolje : Puntar
11.11.2017, 18.00 Siliko Atet rent a car : FC - Ivančna Gorica
11.11.2017, 19.00 FSK Stripy : KMN Bronx Škofije
12.11.2017, 10.00 KMN Tomaž Šic bar : FC Hiša daril Ptuj
12.11.2017, 16.00 KMN Meteorplast : KMN Sevnica
12.11.2017, 15.30 KMN Oplast Kobarid : FC Litija
19.11.2017, 10.30 FutureNet Maribor : KMN Sevnica
19.11.2017, 11.00 KMN Olimp Celje : Mlinše
18.11.2017, 16.00 KMN Meteorplast : FutureNet Maribor
18.11.2017, 16.00 Futsal klub Dobovec : Kebelj avto Aleš
18.11.2017, 19.00 KMN Slovenske Gorice : Benedikt Avtodeli Džauš
17.11.2017, 18.00 Puntar : FSK Stripy
18.11.2017, 18.00 KIX Ajdovščina : Futsal klub Dobrepolje
18.11.2017, 18.15 KMN Bronx Škofije : Siliko Atet rent a car
18.11.2017, 11.00 KMN Miklavž TBS-Team24 : KMN Slovenske Gorice
18.11.2017, 11.50 KMN Sevnica : KMN Meteorplast
18.11.2017, 12.40 KMN Meteorplast : KMN Slovenske Gorice
18.11.2017, 13.30 KMN Miklavž TBS-Team24 : KMN Sevnica
18.11.2017, 14.20 KMN Meteorplast : KMN Miklavž TBS-Team24
18.11.2017, 10.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal Olimpija Ljubljana
18.11.2017, 10.50 KMN Bronx Škofije : FC Litija
18.11.2017, 11.40 Futsal klub Dobrepolje : KMN Oplast Kobarid
18.11.2017, 12.30 FC Litija : Futsal Olimpija Ljubljana
18.11.2017, 13.20 KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje
18.11.2017, 14.10 FC Litija : KMN Oplast Kobarid

DELI NA