Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 0 : 0 | Bled Hirter |
P |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 5 : 2 | Arne Tabor 69 |
Z |
Ilirija 1911 | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kočevje |
Svoboda Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 0 : 2 | Svoboda Ljubljana |
Z |
Svoboda Ljubljana | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 5 | Svoboda Ljubljana |
P |
Svoboda Ljubljana | 2 : 3 | Tinex Šenčur |
N |
Primorje | 4 : 4 | Svoboda Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | ||
NK Svoboda Ljubljana | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
21/22 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.05.2022, ob 17.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.10.2021, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | NK Svoboda Ljubljana | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 09.06.2021, ob 17.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:6 | (0:3) |
20/21 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 16.08.2020, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | NK Svoboda Ljubljana | 3:0 | (2:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 09.11.2019, ob 14.00 | Svoboda Ljubljana | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:1 | (2:0) |
26. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | : | Svoboda Ljubljana |
Ilirija 1911 | : | Sava Kranj |
Tinex Šenčur | : | Elta Izola |
Primorje | : | TKK Tolmin |
Adria | : | Fama Vipava |
Žiri | : | Kočevje |
Bled Hirter | : | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje | 14 | 33 | |
2 | Svoboda Ljubljana | 14 | 31 | |
3 | Brinje Grosuplje | 14 | 26 | |
4 | Bled Hirter | 14 | 24 | |
5 | Tinex Šenčur | 14 | 23 | |
6 | TKK Tolmin | 14 | 21 | |
7 | Sava Kranj | 14 | 20 | |
8 | Fama Vipava | 14 | 18 | |
9 | Žiri | 14 | 14 | |
10 | Elta Izola | 14 | 14 | |
11 | Ilirija 1911 | 14 | 14 | |
12 | Adria | 14 | 10 | |
13 | Kočevje | 14 | 9 | |
14 | Arne Tabor 69 | 14 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aleksandar Đokić | 20 |
2. | Grega Debenjak | 14 |
3. | Nace Eržen | 10 |
Amel Džuzdanović | 10 | |
5. | Jasmin Dindič | 8 |
Samo Kokalj | 8 | |
Ogochukwu Prince Akpomudia | 8 | |
8. | Tilen Nagode | 7 |
Ladislav Stanko | 7 | |
Gregor Dorniž | 7 | |
Jakob Kodermac | 7 | |
Matic Kopač | 7 | |
13. | Miha Babić | 6 |
Tim Idrizi | 6 | |
15. | Jaka Corn | 5 |
Matej Zemljak | 5 | |
Moreno Remškar | 5 | |
Anže Cankar | 5 | |
19. | Uroš Parežanin | 4 |
Filip Škerl | 4 |