Sodniki: | Božič Alen |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1 |
ŠD Extrem | |||
---|---|---|---|
Z |
ŠD Extrem | 5 : 1 | KMN Bronx Škofije |
Z |
ŠD Extrem | 3 : 0 | Futsal klub Dobrepolje |
P |
Siliko Temte | 2 : 0 | ŠD Extrem |
Z |
ŠD Extrem | 3 : 1 | KMN Oplast Kobarid |
Z |
KIX Ajdovščina | 2 : 3 | ŠD Extrem |
NK Ribnica | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Ribnica | 2 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
Z |
KMN Oplast Kobarid | 0 : 1 | NK Ribnica |
Z |
NK Ribnica | 10 : 0 | KMN Bronx Škofije |
P |
KIX Ajdovščina | 4 : 2 | NK Ribnica |
P |
NK Ribnica | 1 : 7 | Futsal klub Dobrepolje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Extreme | 13 | 4 | 0 | 9 | 24 | ||
NK Ribnica A | 13 | 9 | 0 | 4 | 49 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Extreme | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | ||
NK Ribnica A | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Extreme | 8 | 2 | 0 | 6 | 14 | ||
NK Ribnica A | 8 | 6 | 0 | 2 | 37 |
23/24 | 6.krog | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 27.01.2024, ob 11.00 | THE Nutrition Extrem | - | NK Ribnica A | 4:0 | (4:0) |
23/24 | 3.krog | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 16.12.2023, ob 15.00 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 0:4 | (0:2) |
22/23 | 7.krog | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 14.01.2023, ob 17.30 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 4:0 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.12.2022, ob 12.00 | ŠD Extrem | - | NK Ribnica A | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 3.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.11.2022, ob 15.00 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 6:2 | (4:1) |
21/22 | 5.krog | Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 13.00 | ŠD Extrem | - | NK Ribnica A | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 2.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 23.10.2021, ob 10.30 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 1:4 | (0:4) |
19/20 | 8.krog | Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.12.2019, ob 12.00 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 7:1 | (3:1) |
19/20 | 6.krog | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 07.12.2019, ob 10.00 | NK Ribnica | - | ŠD Extreme | 12:0 | (8:0) |
19/20 | 1.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | NK Ribnica A | 1:4 | (1:2) |
18/19 | 12.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.02.2019, ob 11.30 | NK Ribnica A | - | ŠD Extreme | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 3.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2018, ob 10.30 | NK Ribnica A | - | ŠD Extreme | 4:3 | (2:2) |
18/19 | 1.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2018, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | NK Ribnica A | 1:5 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
ŠD Extrem | 4 : 2 | Futsal klub Dobrepolje |
KMN Bronx Škofije | 2 : 3 | ŠD Extrem |
Futsal klub Dobrepolje | 2 : 3 | KMN Oplast Kobarid |
ŠD Extrem | 3 : 1 | NK Ribnica |
Futsal klub Dobrepolje | 0 : 4 | KMN Bronx Škofije |
NK Ribnica | 1 : 3 | KMN Oplast Kobarid |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Siliko Temte | 12 | 29 | |
2 | ŠD Extrem | 12 | 26 | |
3 | KIX Ajdovščina | 12 | 22 | |
4 | NK Ribnica | 12 | 15 | |
5 | KMN Oplast Kobarid | 12 | 13 | |
6 | KMN Bronx Škofije | 12 | 12 | |
7 | Futsal klub Dobrepolje | 12 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Betim Čadraki | 13 |
2. | Gašper Centa | 12 |
3. | Tjan Weisbacher | 11 |
4. | Kenan Džuzdanovič | 10 |
NIk Kodelja | 10 | |
Nik Puher | 10 | |
Tilen Lavrič | 10 | |
Jan Zaveljcina | 10 | |
9. | Val Pucelj Pirnat | 9 |
Matevž Oražem | 9 | |
11. | Liam Marsetič | 8 |
Goran Milanović | 8 | |
Nihat Bajramovski | 8 | |
14. | Nolan Birsa | 7 |
Jakob Šinkovec | 7 | |
16. | Jan Starc | 6 |
Vedad Begić | 6 | |
Nace Volarič | 6 | |
Enej Kete Praček | 6 | |
Nas Resnik | 6 |