Sodniki: | Keserović Semir (glavni sodnik), Hristov Marijan (1. pomoč), Kunavar Martin (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 60 |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 6 : 1 | Krim |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 7 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
ŽNK Ljubljana | 2 : 1 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Primorje Gaia Naturelle | 5 : 0 | WFC Drava Ptuj |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 3 : 0 | WFC Drava Ptuj |
P |
Primorje Gaia Naturelle | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 2 : 0 | ŽNK Gažon |
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Mura Nona | 10 : 0 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 21 | 2 | 4 | 15 | 18 | ||
ŽNK Cerklje | 21 | 15 | 4 | 2 | 86 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | ||
ŽNK Cerklje | 11 | 7 | 2 | 2 | 29 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | ||
ŽNK Cerklje | 10 | 8 | 2 | 0 | 57 |
23/24 | 20.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 21.04.2024, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (1:1) |
23/24 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.03.2024, ob 13.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 4:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.03.2023, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 1:4 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 18.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 08.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:1 | (4:0) |
20/21 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 17.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 8:1 | (5:0) |
18/19 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2019, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 2:5 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:2 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.10.2018, ob 15.30 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 14:0 | (9:0) |
17/18 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Gažon | 0 : 3 | ŽNK Radomlje Medex |
Krim | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Primorje Gaia Naturelle | 4 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Ljubljana | 6 : 0 | WFC Drava Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 20 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 20 | 47 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 20 | 40 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 20 | 27 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 18 | 28 | |
6 | ŽNK Cerklje | 19 | 24 | |
7 | WFC Drava Ptuj | 19 | 13 | |
8 | Krim | 19 | 12 | |
9 | ŽNK Gažon | 19 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sara Makovec | 31 |
2. | Ana Milović | 28 |
3. | Noelle Vilčnik | 24 |
4. | Yana Malakhova | 23 |
5. | Špela Kolbl | 22 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Julija Poplašen | 17 |
8. | Neli Hofman | 15 |
9. | Tjaša Tibaut | 12 |
10. | Katarina Gadnik | 11 |
11. | Nika Pintarič | 10 |
12. | Izabela Križaj | 9 |
Lea Dolinar | 9 | |
14. | Ines Krajnc | 8 |
Evelina Kos | 8 | |
Varja Špiler | 8 | |
Josilene De Jesus Matos | 8 | |
18. | Maja Dimitrijević | 7 |
Maja Madon | 7 | |
Neža Trost | 7 |