Sodniki: | Rumež Aleš (glavni sodnik), Janžekovič Klemen Tilen (1. pomoč), Maksimovič Laura (2. pomoč) |
Delegat: | Vivod Josip |
Št. gledalcev: | 120 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Bravo Publikum | 2 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 1 | Interblock |
P |
Domžale | 2 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 8 : 0 | Krško |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 3 : 6 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 4 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 8 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 | ||
Mura | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | ||
Mura | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | ||
Mura | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 |
23/24 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.02.2024, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 27.08.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
22/23 | 23.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.04.2023, ob 14.30 | Maribor | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.10.2022, ob 12.30 | Mura | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 21.05.2022, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 7.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 27.09.2020, ob 14.00 | Mura | - | Maribor | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 4.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 02.10.2019, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 01.09.2018, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00 | Maribor | - | Mura | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.09.2017, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 4 : 1 | Aluminij |
Gorica | 2 : 0 | VOC Celje |
Interblock | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 2 | Krško |
Triglav Kranj | 2 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Bravo Publikum | 2 : 3 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |