1.krog |
12.08.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 2 : 0 | ŽNK Ljubljana |
2.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' | ŽNK Gažon | 0 : 12 | Mura |
3.krog |
27.08.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 10 : 0 | Primorje |
4.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 19 : 1 | Krim RollJet |
6.krog |
16.09.2023 ob 12.45 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 1 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
7.krog |
01.10.2023 ob 10.30 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje | 1 : 10 | Mura |
8.krog |
02.11.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 3 : 0 | ŽNK Radomlje |
9.krog |
15.10.2023 ob 11.00 |
Mestni stadion Ptuj | WFC Drava Ptuj | 0 : 7 | Mura |
10.krog |
22.10.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 0 : 3 | Mura |
11.krog |
05.11.2023 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 19 : 0 | Gažon |
12.krog |
19.11.2023 ob 11.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 1 : 9 | Mura |
13.krog |
26.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | Krim | 0 : 8 | Mura |
15.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Mura |
16.krog |
17.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 10 : 0 | ŽNK Cerklje |
17.krog |
24.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 1 | Mura |
18.krog |
30.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 10 : 0 | NK Drava Dakinda Ptuj |
19.krog |
14.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | ŽNK Mura Nona | 3 : 0 | ŽNK Radomlje Medex |
20.krog |
21.04.2024 ob 13.00 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
21.krog |
28.04.2024 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | ŽNK Ljubljana | 0 : 1 | ŽNK Mura Nona |
22.krog |
05.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 0 : 7 | ŽNK Mura Nona |
23.krog |
13.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Mura Nona |
24.krog |
17.05.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Fazanerija | ŽNK Mura Nona | 1 : 0 | ŽNK Ljubljana |
MURA |
---|
Stadion: Mestni stadion Fazanerija |
Kopališka ulica 45 9000 Murska Sobota tel: fax: email: info@nsmura.si www: www.nsmura.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Noelle Vilčnik | 24 |
2. | Yana Malakhova | 23 |
Špela Kolbl | 23 | |
4. | Neli Hofman | 15 |
5. | Lea Dolinar | 9 |
6. | Josilene De Jesus Matos | 8 |
Evelina Kos | 8 | |
8. | Lucija Kos | 6 |
9. | Thalita Ellen Silva Bomfim | 5 |
10. | Sara Adam | 4 |
11. | Anna Kristine Gornela | 2 |
Tinkara Testen | 2 | |
Aleksandra Đorđević | 2 | |
14. | Nikolina Plavšić | 1 |
Ines Sok | 1 | |
Tereza Bednarova | 1 | |
Tija Šoštarič Karič | 1 | |
Neža Hrga | 1 | |
Živa Rakovec | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 22 | 61 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 22 | 53 | |
3 | ŽNK Ljubljana | 22 | 41 | |
4 | ŽNK Radomlje Medex | 22 | 28 | |
5 | Primorje Gaia Naturelle | 20 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 20 | 24 | |
7 | Krim | 20 | 15 | |
8 | WFC Drava Ptuj | 20 | 13 | |
9 | ŽNK Gažon | 20 | 4 |