Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Jeger Gregor (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: | 50 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 1 : 3 | Maribor |
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Krka |
Z |
Krka | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Domžale | 2 : 2 | Krka |
Z |
Krka | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 8 | 1 | 2 | 5 | 8 | ||
Mura | 8 | 5 | 2 | 1 | 20 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | ||
Mura | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | ||
Mura | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 |
23/24 | 19.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 14.03.2024, ob 18.00 | Krka | - | Mura | 0:5 | (0:1) |
23/24 | 6.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 13.09.2023, ob 17.00 | Mura | - | Krka | 3:2 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 06.11.2022, ob 11.00 | Krka | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 07.08.2022, ob 11.00 | Mura | - | Krka | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.00 | Mura | - | Krka | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 18.08.2021, ob 15.00 | Krka | - | Mura | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 18.11.2017, ob 12.00 | Mura | - | Krka | 5:1 | (2:0) |
17/18 | 2.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 13.08.2017, ob 15.30 | Krka | - | Mura | 0:3 | (0:1) |
2. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 1 : 0 | Interblock |
Maribor | 6 : 0 | Krško |
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 2 : 2 | Aluminij |
Krka | 0 : 3 | Mura |
Domžale | 1 : 0 | Gorica |
Bravo Publikum | 3 : 1 | VOC Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |