Sodniki: | Kokolj Žiga (glavni sodnik), Križič Ivan (1. pomoč), Birtič Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 1 | A2S Celje |
Z |
Mura | 2 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Nova KBM Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
P |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Bravo Nova KBM |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 | ||
Maribor | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | ||
Maribor | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | ||
Maribor | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 |
23/24 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.02.2024, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
23/24 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 27.08.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
22/23 | 23.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.04.2023, ob 14.30 | Maribor | - | Mura | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.10.2022, ob 12.30 | Mura | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 26.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 21.05.2022, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 7.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 27.09.2020, ob 14.00 | Mura | - | Maribor | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 4.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 02.10.2019, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 13.00 | Mura | - | Maribor | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 01.09.2018, ob 15.00 | Maribor | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00 | Maribor | - | Mura | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.09.2017, ob 13.30 | Mura | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Mura | 0 : 1 | Maribor |
Radomlje | 0 : 3 | Krka |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Nova KBM | 2 : 1 | Koper |
Nova KBM Aluminij | 3 : 2 | Domžale |
Drava Ptuj | 0 : 0 | A2S Celje |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Patrik Katič | 13 | |
Luka Pučnik | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Jaka Čuber Potočnik | 11 |
Luka Mlakar | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Edmond Imeraj | 8 |
Aldin Jakupović | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Žan Kovačević | 7 |