Sodniki: | Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč) |
Delegat: | Karlin Marko |
Št. gledalcev: | 60 |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 4 : 2 | Radomlje |
P |
Radomlje | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 3 : 2 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Domžale |
Z |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | ||
ND Ilirija | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | ||
ND Ilirija | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 |
22/23 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 26.04.2023, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:0) |
22/23 | 10.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 12.10.2022, ob 12.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.03.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 15.00 | Radomlje | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.05.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:1) |
19/20 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.08.2019, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.05.2019, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 2:2 | (1:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 3 : 2 | Mura |
Domžale | 0 : 2 | A2S Celje |
Radomlje | 0 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Bravo Nova KBM | 0 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Maribor |
Krka | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |