Sodniki: | Ramšak Denis (glavni sodnik), Dedić Elmedin (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Majcen Domen |
Št. gledalcev: | 1 |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Mura |
N |
Mura | 0 : 0 | Domžale |
P |
Bravo NOVA KBM | 2 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Koper |
N |
Mura | 3 : 3 | Triglav Kranj |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Koper |
P |
Koper | 1 : 4 | Bravo NOVA KBM |
N |
Koper | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Koper |
Z |
Koper | 1 : 0 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | ||
Koper | 10 | 2 | 1 | 7 | 14 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | ||
Koper | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | ||
Koper | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 |
23/24 | 25.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 04.05.2024, ob 14.00 | Mura | - | Koper | 4:3 | (3:1) |
23/24 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 31.10.2023, ob 15.00 | Koper | - | Mura | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 13.00 | Mura | - | Koper | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 14.00 | Koper | - | Mura | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 05.03.2022, ob 13.00 | Koper | - | Mura | 0:3 | (0:3) |
21/22 | 4.krog | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci, 22.08.2021, ob 15.00 | Mura | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 13.00 | Mura | - | Koper | 3:1 | (2:1) |
19/20 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.09.2019, ob 15.00 | Koper | - | Mura | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 11.00 | Koper | - | Mura | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.08.2017, ob 15.30 | Mura | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Mura | 3 : 1 | Koper |
Maribor | 1 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
A2S Celje | 1 : 4 | Bravo NOVA KBM |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |