1.krog |
05.11.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 6 : 4 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
2.krog |
08.10.2023 ob 17.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Mkeršmanc | 2 : 5 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
3.krog |
15.10.2023 ob 13.15 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 2 : 4 | KMN Slovenske gorice |
4.krog |
22.10.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana Zagorje ob Savi | ŠD Mlinše | 4 : 6 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
5.krog |
29.10.2023 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 1 : 8 | KMN Meteorplast |
6.krog |
12.11.2023 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 2 : 2 | KMN Benedikt |
7.krog |
19.11.2023 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 8 : 4 | FK Siliko |
8.krog |
26.11.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Voličina | KMN Slovenske gorice | 5 : 0 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
9.krog |
03.12.2023 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 5 : 5 | ŠD Mlinše |
10.krog |
05.01.2024 ob 17.30 |
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 8 : 1 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
11.krog |
14.01.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 1 : 6 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
12.krog |
21.01.2024 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 3 : 3 | KMN Meteorplast |
13.krog |
28.01.2024 ob 16.30 |
Športna dvorana Voličina | KMN Slovenske gorice | 7 : 6 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
14.krog |
04.02.2024 ob 15.45 |
Športni center Triglav, Ljubljana | Futsal Olimpija | 10 : 2 | FK Siliko |
15.krog |
18.02.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Zagorje ob Savi | ŠD Mlinše | 9 : 3 | ŠD KMN Olimpija Ljubljana |
ŠD KMN OLIMPIJA LJUBLJANA |
---|
Tomišeljska ulica 57 1000 Ljubljana tel: 040 811 503 fax: email: info@olimpijaljubljana.com www: www.olimpijaljubljana.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Uroš Rakić | 10 |
Adin Mačković | 10 | |
3. | Nik Vresovnik | 6 |
Ajdoan Dervishoski | 6 | |
Jaka Šmigoc | 6 | |
6. | Luka Rakić | 5 |
7. | Jaka Novak | 4 |
Svit Aljoša Zakrajšek | 4 | |
9. | Tian Turk | 3 |
10. | Benjamin Kukavica | 2 |
11. | Klemen Rigler | 1 |
Luka Kopač Venturini | 1 | |
Jakob Jamšek | 1 | |
Valentin Jerše | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | KMN Slovenske gorice | 15 | 45 | |
2 | KMN Meteorplast Šic Bar | 15 | 34 | |
3 | Futsal Olimpija | 15 | 18 | |
4 | KMN Benedikt | 15 | 17 | |
5 | Siliko Vrhnika Mkeršmanc | 15 | 10 | |
6 | ŠD Mlinše | 15 | 7 |