Sodniki: | Gönc Ludvik (glavni sodnik), Kovač Anton (1. pomoč), Verbančič Aleš (2. pomoč) |
Delegat: | Črnko Petra |
Št. gledalcev: | 30 |
NK MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
NK Jarenina | 2 : 1 | NK MB Tabor |
P |
NK MB Tabor | 0 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
NK Šampion | 1 : 2 | NK MB Tabor |
Z |
NK MB Tabor | 5 : 1 | ONŠ Hajdina |
Z |
NK MB Tabor | 2 : 0 | Nafta 1903 |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
ONŠ Hajdina | 2 : 4 | NŠ Dravograd |
N |
NK Šampion | 1 : 1 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 2 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 5 : 1 | ONŠ Hajdina |
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
21/22 | 17.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 16.04.2022, ob 14.30 | MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 6.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 25.09.2021, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 1:6 | (1:3) |
20/21 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 12.09.2020, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 24.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 04.05.2019, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 5:1 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 12.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 02.09.2018, ob 15.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 0:7 | (0:3) |
12. krog | ||
---|---|---|
NK MB Tabor | 1 : 0 | ONŠ Hajdina |
NK Jarenina | 2 : 0 | Nafta 1903 |
NŠ Dravograd | 2 : 0 | NK Šampion |
NK Brežice 1919 | 2 : 1 | Rudar Velenje |
NK Kety emmi Bistrica | 0 : 2 | NK Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 56 | |
2 | NŠ Dravograd | 27 | 54 | |
3 | NK Šampion | 27 | 50 | |
4 | NK MB Tabor | 27 | 42 | |
5 | NK Jarenina | 27 | 40 | |
6 | NK Vipoll Veržej | 27 | 37 | |
7 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 36 | |
8 | Nafta 1903 | 27 | 35 | |
9 | ONŠ Hajdina | 27 | 18 | |
10 | NK Brežice 1919 | 27 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sandro Jovanović | 21 |
2. | Žiga Sojč | 14 |
Luka Jelen | 14 | |
Matic Donko | 14 | |
5. | Marcel Blaj | 13 |
Nejc Čavnik | 13 | |
7. | Aljaž Založnik | 12 |
Armin Kahvedžić | 12 | |
9. | Aljaž Košti | 11 |
Uroš Kondić Mitrović | 11 | |
11. | Teo Toth | 10 |
Siniša Petrušić | 10 | |
Dominik Toplek | 10 | |
14. | Lovro Koščak | 9 |
Luka Filipović | 9 | |
Tilen Veber | 9 | |
17. | Matjaž Smolko | 8 |
Gal Dvoršak | 8 | |
Žak Medved | 8 | |
Kevin Nedeljko | 8 |