1.krog |
12.08.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 3 : 0 | Krka |
2.krog |
19.08.2023 ob 17.00 |
Športni center Dravograd | Dravograd | 2 : 2 | Gorica |
3.krog |
26.08.2023 ob 15.30 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 1 | Bravo |
4.krog |
04.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 4 : 0 | Gorica |
5.krog |
10.09.2023 ob 15.00 |
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT | Gorica | 0 : 2 | Mura |
6.krog |
13.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 2 : 0 | Gorica |
7.krog |
16.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 1 | Koper |
8.krog |
23.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Šenčur | Šenčur | 1 : 1 | Gorica |
9.krog |
30.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
10.krog |
08.10.2023 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 4 : 0 | Gorica |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 1 | Maribor |
12.krog |
08.11.2023 ob 13.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Gorica |
13.krog |
04.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 1 | ND Ilirija |
14.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 0 | Gorica |
15.krog |
19.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 2 : 0 | NK Koroška Dravograd |
16.krog |
24.02.2024 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 4 : 1 | Gorica |
17.krog |
02.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 2 | Celje |
18.krog |
09.03.2024 ob 14.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 5 : 0 | Gorica |
19.krog |
13.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 3 | Domžale |
20.krog |
30.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | Gorica |
21.krog |
06.04.2024 ob 12.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 0 | ŠD Šenčur |
22.krog |
27.04.2024 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Gorica |
23.krog |
11.05.2024 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | : | Aluminij |
24.krog |
20.04.2024 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 8 : 0 | Gorica |
25.krog |
04.05.2024 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | : | NK Brinje-Grosuplje |
26.krog | 18.05.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | : | Gorica |
GORICA |
---|
Stadion: Športni park |
Bazoviška ulica 4 5000 Nova Gorica tel: 05/333 40 86 fax: 05/333 40 87 email: info@nd-gorica.com www: www.nd-gorica.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Pišot | 5 |
2. | Bine Valič | 2 |
Tien Goga | 2 | |
Nal Lazar | 2 | |
5. | Maj Blažič | 1 |
Žan Orel | 1 | |
Žiga Šinigoj | 1 | |
Žan Furlan | 1 | |
Jurij Mavri | 1 | |
Janez Drašček Pahor | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 24 | 57 | |
2 | A2S Celje | 24 | 56 | |
3 | Bravo Nova KBM | 24 | 56 | |
4 | Maribor | 24 | 53 | |
5 | Domžale | 24 | 39 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 24 | 32 | |
7 | Koper | 24 | 30 | |
8 | Brinje Grosuplje | 24 | 29 | |
9 | Mura | 24 | 28 | |
10 | Aluminij | 23 | 26 | |
11 | Krka | 24 | 21 | |
12 | Tinex Šenčur | 24 | 19 | |
13 | Dravograd | 24 | 14 | |
14 | Gorica | 23 | 12 |