1.krog |
12.08.2023 ob 19.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 2 : 1 | ND Ilirija |
2.krog |
20.08.2023 ob 17.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Krka |
3.krog |
30.08.2023 ob 10.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Šenčur | 0 : 2 | ND Ilirija |
4.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 5 : 0 | NK Koroška Dravograd |
5.krog |
09.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | ND Ilirija |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Bravo |
7.krog |
17.09.2023 ob 12.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 0 : 1 | ND Ilirija |
8.krog |
08.11.2023 ob 19.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Celje |
9.krog |
29.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 2 : 0 | ND Ilirija |
10.krog |
08.10.2023 ob 17.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Mura |
11.krog |
16.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 3 | ND Ilirija |
12.krog |
31.10.2023 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Domžale |
13.krog |
04.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 1 | ND Ilirija |
14.krog |
12.11.2023 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Koper |
15.krog |
19.11.2023 ob 13.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 2 | ND Ilirija |
16.krog |
24.02.2024 ob 13.00 |
Športni park Šenčur | Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | ŠD Šenčur |
17.krog |
03.03.2024 ob 13.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 1 : 4 | ND Ilirija |
18.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
19.krog |
13.03.2024 ob 14.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | 3 : 0 | ND Ilirija |
20.krog |
01.04.2024 ob 13.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Aluminij |
21.krog |
06.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 3 : 0 | ND Ilirija |
22.krog |
10.04.2024 ob 16.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 1 : 5 | Maribor |
23.krog |
13.04.2024 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 2 | ND Ilirija |
24.krog |
20.04.2024 ob 13.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
25.krog |
04.05.2024 ob 11.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | : | ND Ilirija |
26.krog | 18.05.2024 | Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | : | Gorica |
ND ILIRIJA |
---|
Vodnikova cesta 155 1000 Ljubljana tel: 01/ 540-26-43 fax: email: info@ndilirija1911.si www: www.ndilirija1911.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Denis Videnović | 11 |
2. | Nik Belovič | 7 |
3. | Aljoša Orehek | 6 |
4. | Amel Letić | 5 |
5. | Tomas Puc | 3 |
6. | Jan Nikolić | 2 |
7. | Mai Hrnčić | 1 |
Alexander Suvorov | 1 | |
Teo Jelača | 1 | |
Tristan Kotar | 1 | |
Tristan Cizej Miskić | 1 | |
Uroš Zorko | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 24 | 57 | |
2 | A2S Celje | 24 | 56 | |
3 | Bravo Nova KBM | 24 | 56 | |
4 | Maribor | 24 | 53 | |
5 | Domžale | 24 | 39 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 24 | 32 | |
7 | Koper | 24 | 30 | |
8 | Brinje Grosuplje | 24 | 29 | |
9 | Mura | 24 | 28 | |
10 | Aluminij | 23 | 26 | |
11 | Krka | 24 | 21 | |
12 | Tinex Šenčur | 24 | 19 | |
13 | Dravograd | 24 | 14 | |
14 | Gorica | 23 | 12 |