Sodniki: | Miličević Marijo (glavni sodnik), Hočevar Miha (1. pomoč), Sojer Rok (2. pomoč) |
Delegat: | Ileršič Igor |
Št. gledalcev: | 50 |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
P |
ND Primorje | 2 : 1 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 3 : 0 | Brda |
P |
NK Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Roltek Dob |
P |
Roltek Dob | 1 : 2 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
P |
Slovan | 4 : 1 | Roltek Dob |
NK Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
NK Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
N |
Slovan | 1 : 1 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Roltek Dob |
Z |
NK Sava Kranj | 0 : 7 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Šenčur |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roltek Dob | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 |
19/20 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 15.30 | NK Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 3.krog | Dob, Športni park Dob, 01.09.2019, ob 11.00 | NK Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.04.2019, ob 15.30 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 3.krog | Dob, Športni park Dob, 02.09.2018, ob 15.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 25.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 13.05.2018, ob 11.00 | NK Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 18.krog | Dob, Športni park Dob, 02.04.2018, ob 11.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 01.10.2017, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 2:3 | (0:1) |
16/17 | 24.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 06.05.2017, ob 15.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 16.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 19.03.2017, ob 13.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (0:2) |
16/17 | 7.krog | ŠP Brinje glavno igrišče, 24.09.2016, ob 14.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 5:1 | (1:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
ND Primorje | 0 : 0 | NK Sava Kranj |
Roltek Dob | 0 : 0 | NK Brinje Grosuplje |
ND Bilje | 1 : 8 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Brda | 0 : 2 | Slovan |
Šenčur | 3 : 1 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Slovan | 27 | 62 | |
2 | NK Brinje Grosuplje | 27 | 61 | |
3 | Ilirija 1911 Extra-Lux | 27 | 61 | |
4 | NK Sava Kranj | 27 | 37 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Šenčur | 27 | 35 | |
7 | ND Primorje | 27 | 32 | |
8 | ND Bilje | 27 | 22 | |
9 | Elta Izola | 27 | 21 | |
10 | Brda | 27 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Bajrektarević | 23 |
2. | Rok Križman | 19 |
3. | Aleks Šmitran | 18 |
4. | Mark Golob | 17 |
5. | Damis Šabić | 13 |
6. | Matija Kalizan | 12 |
Urh Lampret | 12 | |
Benjamin Samardžić | 12 | |
9. | Luka Bizjan | 9 |
Aljaž Slabe | 9 | |
Tim Urbanija | 9 | |
Arian Rrahmani | 9 | |
13. | Tine Kočevar | 8 |
14. | Nik Fortuna | 7 |
David Petrič | 7 | |
Anže Anžur | 7 | |
Jure Pogorelec | 7 | |
18. | Medin Adili | 6 |
Ajdin Dergić | 6 | |
Ivan Karajashov | 6 |