Sodniki: | Leban Erik (glavni sodnik), Poberaj Jakob (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč) |
Delegat: | Prelc Rok |
Št. gledalcev: | 70 |
Slovan | |||
---|---|---|---|
Z |
Brda | 1 : 2 | Slovan |
N |
Slovan | 1 : 1 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 1 : 2 | Slovan |
Z |
Slovan | 3 : 1 | Elta Izola |
Z |
Slovan | 4 : 1 | Roltek Dob |
Ilirija 1911 Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 5 : 1 | Elta Izola |
P |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 1 : 2 | Slovan |
Z |
Roltek Dob | 1 : 2 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 1 : 0 | NK Sava Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Slovan | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
ND Ilirija | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
ND Ilirija | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||
ND Ilirija | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 |
17/18 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.05.2018, ob 16.00 | Ilirija 1911 Extra-Lux | - | ND Slovan | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 17.11.2017, ob 12.00 | Slovan | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 20.09.2017, ob 13.00 | Ilirija 1911 Extra-Lux | - | ND Slovan | 2:1 | (1:1) |
15/16 | 23.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija naravna trava, 13.05.2016, ob 16.00 | - | ND Slovan | 2:2 | (1:1) | |
15/16 | 10.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 25.10.2015, ob 12.30 | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Slovan | 0 : 1 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
ND Bilje | 1 : 1 | NK Sava Kranj |
Brda | 1 : 1 | Elta Izola |
Roltek Dob | 0 : 0 | ND Primorje |
Šenčur | 0 : 4 | NK Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Slovan | 27 | 62 | |
2 | NK Brinje Grosuplje | 27 | 61 | |
3 | Ilirija 1911 Extra-Lux | 27 | 61 | |
4 | NK Sava Kranj | 27 | 37 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Šenčur | 27 | 35 | |
7 | ND Primorje | 27 | 32 | |
8 | ND Bilje | 27 | 22 | |
9 | Elta Izola | 27 | 21 | |
10 | Brda | 27 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Bajrektarević | 23 |
2. | Rok Križman | 19 |
3. | Aleks Šmitran | 18 |
4. | Mark Golob | 17 |
5. | Damis Šabić | 13 |
6. | Matija Kalizan | 12 |
Urh Lampret | 12 | |
Benjamin Samardžić | 12 | |
9. | Luka Bizjan | 9 |
Aljaž Slabe | 9 | |
Tim Urbanija | 9 | |
Arian Rrahmani | 9 | |
13. | Tine Kočevar | 8 |
14. | Nik Fortuna | 7 |
David Petrič | 7 | |
Anže Anžur | 7 | |
Jure Pogorelec | 7 | |
18. | Medin Adili | 6 |
Ajdin Dergić | 6 | |
Ivan Karajashov | 6 |