Sodniki: | Šiljak Vanja (glavni sodnik), Vreček Bor (1. pomoč), Gregorc Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Setnikar Gojko |
Št. gledalcev: | 30 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Sava Kranj |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
Z |
NK Šenčur | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
NK Šenčur | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 7 : 2 | NK Šenčur |
N |
NK Šenčur | 2 : 2 | Slovan |
P |
FC Koper | 4 : 0 | NK Šenčur |
P |
NK Šenčur | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
N |
ND Bilje | 1 : 1 | NK Šenčur |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | ||
ŠD Šenčur | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 | ||
ŠD Šenčur | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | ||
ŠD Šenčur | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 |
19/20 | 10.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 12.10.2019, ob 11.00 | NK Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 3:2 | (1:1) |
19/20 | 1.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 28.08.2019, ob 17.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 24.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 07.05.2019, ob 17.00 | NK Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 17.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 17.03.2019, ob 17.00 | NK Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 29.09.2018, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 10.05.2018, ob 17.00 | NK Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 4:0 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 19.11.2017, ob 12.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 14.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 21.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 21.04.2017, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 5:0 | (3:0) |
16/17 | 12.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 27.10.2016, ob 16.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 3.krog | ŠP Brinje glavno igrišče, 31.08.2016, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 3:3 | (1:2) |
8. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 0 : 0 | NK Šenčur |
Roltek Dob | 0 : 2 | ND Bilje |
Krka | 0 : 2 | ND Primorje |
Slovan | 3 : 2 | Sava Kranj |
FC Koper | 1 : 1 | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |