Sodniki: | Leban Erik (glavni sodnik), Ozebek Matej (1. pomoč), Krapež Andraž (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 60 |
Slovan | |||
---|---|---|---|
P |
Slovan | 1 : 2 | ND Bilje |
P |
NK Šenčur | 7 : 0 | Slovan |
Z |
Slovan | 1 : 0 | Roltek Dob |
P |
ND Primorje | 1 : 0 | Slovan |
P |
Slovan | 1 : 2 | Arne Tabor 69 |
ND Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Slovan | 1 : 2 | ND Bilje |
Z |
ND Bilje | 2 : 0 | FC Koper |
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
Z |
ND Bilje | 5 : 1 | Sava Kranj |
N |
ND Bilje | 0 : 0 | NK Šenčur |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Slovan | 14 | 1 | 3 | 10 | 13 | ||
Vitanest Bilje | 14 | 10 | 3 | 1 | 45 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | ||
Vitanest Bilje | 7 | 6 | 0 | 1 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | ||
Vitanest Bilje | 7 | 4 | 3 | 0 | 31 |
23/24 | 14.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.11.2023, ob 14.00 | Bilje | - | ND Slovan | 2:2 | (0:0) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.09.2023, ob 17.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 27.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 26.05.2019, ob 17.30 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 18.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 1:4 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 07.10.2018, ob 16.00 | ND Bilje | - | ND Slovan | 3:3 | (2:2) |
17/18 | 20.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.04.2018, ob 16.30 | ND Bilje | - | ND Slovan | 8:0 | (5:0) |
17/18 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 08.10.2017, ob 16.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.08.2017, ob 18.00 | Bilje | - | ND Slovan | 8:0 | (5:0) |
14/15 | 25.krog | Bilje, V dolinci, 23.05.2015, ob 17.30 | - | ND Slovan | 5:1 | (3:1) | |
14/15 | 12.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 09.11.2014, ob 14.00 | - | Vitanest Bilje | 0:3 | (0:0) | |
10/11 | 19.krog | Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 17.04.2011, ob 17.00 | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:0) | |
10/11 | 6.krog | Bilje, V dolinci, 19.09.2010, ob 16.30 | - | ND Slovan | 5:1 | (2:0) | |
06/07 | 23.krog | Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 13.05.2007, ob 15:00 | - | Vitanest Bilje | 3:0 | (2:0) | |
06/07 | 10.krog | Bilje, Bilje, 15.10.2006, ob 15.30 | - | ND Slovan | 0:0 | (0:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
Krka | 7 : 0 | Sava Kranj |
FC Koper | 3 : 0 | NK Šenčur |
Slovan | 1 : 4 | ND Bilje |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | ND Primorje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 27 | 62 | |
2 | FC Koper | 27 | 53 | |
3 | ND Bilje | 27 | 48 | |
4 | NK Šenčur | 27 | 46 | |
5 | ND Primorje | 27 | 41 | |
6 | Roltek Dob | 27 | 34 | |
7 | Krka | 27 | 34 | |
8 | Arne Tabor 69 | 27 | 29 | |
9 | Slovan | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dino Zenković | 19 |
2. | Emil Daliposki | 18 |
3. | Ognjen Bubnjević | 15 |
4. | Florgent Rexhepi | 13 |
Miha Sirk | 13 | |
Žan Bešir | 13 | |
7. | Erik Krečič | 11 |
Gal Ribnikar | 11 | |
9. | Jernej Kavčič | 10 |
10. | Vanja Stojnić | 9 |
11. | David Petrič | 8 |
Tarik Avdibašić | 8 | |
Thomas Breganti | 8 | |
14. | Domen Žur | 7 |
Tine Kočevar | 7 | |
Kristijan Meštrić | 7 | |
Maj Božič | 7 | |
David Vukičevič | 7 | |
Blaž Semolič | 7 | |
20. | Al Mahič | 6 |