Sodniki: | Pestotnik Sebastijan (glavni sodnik), Hamulič Damir (1. pomoč), Vidergar Matej (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Maribor | 1 : 3 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 11 : 0 | ŽNK Krim |
P |
Fužinar | 5 : 2 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 14 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
Velesovo | 1 : 7 | ŽNK Radomlje |
Primorje Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje Ajdovščina | 1 : 10 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Krim | 3 : 0 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 2 : 3 | Fužinar |
P |
ŽNK Rudar Škale | 7 : 0 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 1 : 3 | Velesovo |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 19 | 18 | 0 | 1 | 90 | ||
Primorje | 19 | 1 | 0 | 18 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 10 | 10 | 0 | 0 | 52 | ||
Primorje | 10 | 0 | 0 | 10 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 9 | 8 | 0 | 1 | 38 | ||
Primorje | 9 | 1 | 0 | 8 | 6 |
23/24 | 5.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.09.2023, ob 11.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Radomlje | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 11.03.2023, ob 09.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | Primorje | 7:1 | (4:0) |
22/23 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 18.30 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:8 | (0:8) |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.05.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:3 | (0:0) |
21/22 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 8:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.05.2021, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 1:4 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.03.2019, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00 | Primorje | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 14.10.2017, ob 15.30 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 3:0 | (1:0) |
16/17 | 10.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.00 | ŽNK Radomlje | - | Primorje | 11:0 | (6:0) |
16/17 | 1.krog | Igrišče z UT, 27.08.2016, ob 11.00 | Primorje | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:5) |
15/16 | 15.krog | Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 02.04.2016, ob 18.00 | - | ŽNK Radomlje | 2:6 | (1:2) | |
15/16 | 4.krog | Radomlje - ŠP Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 26.09.2015, ob 16.00 | - | Primorje | 5:1 | (2:1) | |
13/14 | 12.krog | Ajdovščina, Police - umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 07.09.2013, ob 11.00 | - | Primorje | 7:1 | (5:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MSM Ptuj | 1 : 2 | ŽNK Krim |
Velesovo | 0 : 5 | Fužinar |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 5 : 0 | ŽNK Maribor |
ŽNK Radomlje | 11 : 0 | Primorje Ajdovščina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | 16 | 45 | |
2 | Fužinar | 16 | 40 | |
3 | ŽNK Radomlje | 16 | 36 | |
4 | ŽNK Maribor | 16 | 26 | |
5 | ŽNK Rudar Škale | 16 | 22 | |
6 | ŽNK Krim | 16 | 19 | |
7 | ŽNK MSM Ptuj | 16 | 13 | |
8 | Velesovo | 16 | 9 | |
9 | Primorje Ajdovščina | 16 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 41 |
2. | Sara Makovec | 33 |
3. | Zala Vindišar | 24 |
4. | Eva Potočnik | 19 |
5. | Sara Agrež | 18 |
6. | Tinkara Frangež | 15 |
7. | Sofia Marković | 14 |
8. | Adrijana Mori | 11 |
Nina Sofia Mc Quarrie | 11 | |
Luana Zajmi | 11 | |
11. | Nina Kajzba | 10 |
12. | Neli Hofman | 9 |
13. | Tjaša Kumer | 8 |
Nika Pintarič | 8 | |
15. | Maruša Česnik | 7 |
Sara Adam | 7 | |
Neva Kumalić | 7 | |
Nika Čuček | 7 | |
19. | Kim Juršnik | 6 |
Karin Florjančič | 6 |