Sodniki: | Šiljak Vanja (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 30 |
ŽNK Krim Rolljet | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
Z |
Brežice 1919 | 0 : 14 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 7 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
N |
ŽNK Cerklje | 2 : 2 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 6 : 3 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 4 : 2 | Fužinar |
P |
Primorje | 2 : 0 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 20 | 6 | 0 | 14 | 17 | ||
ŽNK Radomlje | 20 | 14 | 0 | 6 | 98 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 9 | 4 | 0 | 5 | 11 | ||
ŽNK Radomlje | 9 | 5 | 0 | 4 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | ||
ŽNK Radomlje | 11 | 9 | 0 | 2 | 63 |
23/24 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.03.2024, ob 20.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Krim RollJet | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 15.04.2023, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.09.2022, ob 19.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 8:0 | (2:0) |
21/22 | 17.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 04.05.2022, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 14:0 | (8:0) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.11.2021, ob 15.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:11 | (0:6) |
21/22 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2021, ob 16.30 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 13:0 | (9:0) |
20/21 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 22.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 12.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 13.03.2019, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 5:0 | (3:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 01.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 12.05.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:1) |
17/18 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 17.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 27.05.2017, ob 12.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 11:0 | (8:0) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, Krim, 05.11.2016, ob 11.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 1:12 | (0:8) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, NK Krim, 13.05.2016, ob 18.30 | - | ŽNK Radomlje | 0:7 | (0:2) | |
15/16 | 8.krog | Radomlje, ŠP Radomlje-umetna trava, 02.11.2015, ob 19.00 | - | Krim RollJet | 4:1 | (1:0) | |
13/14 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2014, ob 17.00 | - | Krim RollJet | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Ljubljana, NK Krim, 31.08.2013, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:1) |
14. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Maribor | 2 : 1 | Fužinar |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 5 : 2 | Primorje |
Brežice 1919 | 1 : 4 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Krim Rolljet | 2 : 1 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Bar Ranca Ptuj | 2 : 4 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 18 | 51 | |
2 | ŽNK Maribor | 18 | 45 | |
3 | ŽNK Radomlje | 18 | 39 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 18 | 38 | |
5 | Fužinar | 18 | 25 | |
6 | Primorje | 18 | 24 | |
7 | ŽNK Cerklje | 18 | 22 | |
8 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 18 | 15 | |
9 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 4 | |
10 | Brežice 1919 | 18 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Eva Potočnik | 42 |
2. | Ana Milović | 29 |
3. | Kim Juršnik | 28 |
4. | Luana Zajmi | 26 |
Anja Žvokelj | 26 | |
6. | Nina Kajzba | 23 |
7. | Anja Eferl | 22 |
8. | Manca Suhoveršnik | 21 |
9. | Eva Vodušek | 20 |
Andreja Winkler | 20 | |
Melissa Žužić | 20 | |
12. | Špela Pernek | 18 |
13. | Vita Žolek | 16 |
14. | Vanesa Kozina | 14 |
15. | Sara Adam | 13 |
16. | Patricija Ham | 12 |
17. | Albina Čizmazija | 10 |
Ema Horvat | 10 | |
19. | Anita Kovačič | 9 |
Sara Gradišek | 9 |