Sodniki: | Kordež Matic (glavni sodnik), Hribernik Zdravko (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč) |
Delegat: | Špiler Vekoslav |
Št. gledalcev: | 50 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Šampion |
P |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Krško |
P |
Rudar Velenje | 0 : 7 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 3 | Maribor |
Z |
Domžale | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Interblock |
N |
VOC Celje | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 19 | 4 | 6 | 9 | 19 | ||
Olimpija Ljubljana | 19 | 9 | 6 | 4 | 38 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | ||
Olimpija Ljubljana | 9 | 3 | 4 | 2 | 21 |
23/24 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.03.2024, ob 17.00 | Rudar Velenje Korektbau | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:1) |
23/24 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 01.09.2023, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Rudar Velenje | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.10.2019, ob 15.00 | Rudar Velenje | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 16.11.2016, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
16/17 | 1.krog | ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 06.08.2016, ob 18.00 | Olimpija Ljubljana | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
15/16 | 29.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 21.05.2016, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) | |
15/16 | 14.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 31.10.2015, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (2:0) | |
14/15 | 22.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo - umetna trava, 04.04.2015, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 5:2 | (3:0) | |
14/15 | 7.krog | Velenje, Umetna trava, 06.09.2014, ob 17.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:4 | (0:3) | |
13/14 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 05.04.2014, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) | |
13/14 | 7.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 14.09.2013, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (3:0) | |
12/13 | 20.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 06.04.2013, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 5.krog | Velenje, Umetna trava, 01.09.2012, ob 17.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:2) | |
11/12 | 25.krog | Velenje, Umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 10.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 16.10.2011, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 3:3 | (1:1) | |
10/11 | 23.krog | Ljubljana, Lj.Bežigrad, umetna trava, 09.04.2011, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 1:1 | (0:0) | |
10/11 | 8.krog | Velenje, Umetna trava, 25.09.2010, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
09/10 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 04.05.2010, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) | |
09/10 | 7.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.09.2009, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 4:5 | (3:3) |
14. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 8 : 0 | Gorica |
VOC Celje | 0 : 4 | Krka |
Maribor | 0 : 1 | NOGA Triglav |
Interblock | 1 : 0 | Aluminij |
Koper | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Krško | 2 : 1 | Šampion |
Rudar Velenje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NOGA Triglav | 26 | 52 | |
2 | Bravo Publikum | 26 | 49 | |
3 | Domžale | 26 | 49 | |
4 | Koper | 26 | 48 | |
5 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
6 | Maribor | 26 | 47 | |
7 | Interblock | 26 | 41 | |
8 | Krka | 26 | 35 | |
9 | Krško | 26 | 34 | |
10 | Gorica | 26 | 33 | |
11 | Aluminij | 26 | 24 | |
12 | Rudar Velenje | 26 | 19 | |
13 | Šampion | 26 | 16 | |
14 | VOC Celje | 26 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Adnan Ahmetović | 23 |
2. | Luka Štor | 22 |
3. | Tom Žurga | 21 |
4. | Nejc Pušnik | 14 |
Gaber Petric | 14 | |
6. | Matevž Turkuš | 13 |
Žan Celar | 13 | |
Luka Zalokar | 13 | |
Žan Leban | 13 | |
10. | Ester Sokler | 12 |
Jaka Bijol | 12 | |
12. | Leon Sever | 11 |
Dem Pljava | 11 | |
14. | Nejc Bračko | 10 |
15. | Teo Milič | 9 |
Nik Prelec | 9 | |
17. | Adam Gnezda Čerin | 8 |
Fatlind Vezaj | 8 | |
Luka Kambič | 8 | |
Tomi Horvat | 8 |