Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Olenik Alen (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 130 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 1 : 3 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | Krško |
P |
Aluminij | 3 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 24 | 7 | 2 | 15 | 45 | ||
Olimpija Ljubljana | 24 | 15 | 2 | 7 | 53 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 3 | 1 | 7 | 19 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 13 | 4 | 1 | 8 | 26 | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 8 | 1 | 4 | 29 |
21/22 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.05.2022, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.03.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 6:0 | (4:0) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.08.2020, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 05.10.2019, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:3 | (0:1) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.03.2019, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:2) |
18/19 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.05.2018, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.10.2017, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 3:2 | (1:1) |
16/17 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 08.04.2017, ob 16.00 | NOGA Triglav | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:0) |
16/17 | 6.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 26.11.2016, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) |
15/16 | 28.krog | Dob, NK Dob, 15.05.2016, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 13.krog | Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 28.10.2015, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:2) | |
14/15 | 29.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo-umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:1) | |
14/15 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 29.10.2014, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 27.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 10.05.2014, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 5:3 | (1:2) | |
13/14 | 12.krog | Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 19.10.2013, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:5 | (2:1) | |
12/13 | 16.krog | Ljubljana, ŠC Jama-bežigrad, 23.03.2013, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) | |
12/13 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:1) | |
11/12 | 21.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 24.03.2012, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 3:2 | (3:0) | |
11/12 | 6.krog | Kranj, ŠPKranj-umetna trava, 17.09.2011, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:0) | |
10/11 | 24.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.04.2011, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:4 | (0:2) | |
10/11 | 9.krog | Ljubljana, Jama za Bežigradom, 02.10.2010, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (1:0) | |
09/10 | 27.krog | Kranj, ŠC Kranj, 15.05.2010, ob 14.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (1:0) | |
09/10 | 12.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 31.10.2009, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 3:5 | (1:1) |
4. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 0 | Aluminij |
Gorica | 2 : 1 | VOC Celje |
Interblock | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 0 | Krško |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 6 : 0 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Andraž Einsiedler | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Filip Jauk | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Edison Destani | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Kai Cipot | 9 | |
16. | Rok Ferčič | 8 |
Rok Jakomin | 8 | |
18. | Angel Stratorski | 7 |
Luka Mesarič | 7 | |
Nick Hanik Horvat | 7 |