Sodniki: | Skomina Damir (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) |
Delegat: | Šturm Emil |
Št. gledalcev: | 800 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Triglav Kranj | 5 : 1 | Roltek Dob |
N |
Ankaran-Hrvatini | 3 : 3 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Brežice - Terme Čatež |
Z |
Krka | 2 : 3 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 3 : 3 | Drava Ptuj |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 5 : 1 | Roltek Dob |
N |
Roltek Dob | 2 : 2 | Ankaran-Hrvatini |
Z |
Brežice - Terme Čatež | 1 : 6 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 1 : 0 | Krka |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 15 | 8 | 2 | 5 | 28 | ||
Roltek Dob | 15 | 5 | 2 | 8 | 23 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | ||
Roltek Dob | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | ||
Roltek Dob | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 |
22/23 | 30.krog | Dob, Športni park Dob, 19.05.2023, ob 17.30 | Roltek Dob | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:0) |
22/23 | 15.krog | Kranj, Športni center Kranj, 04.11.2022, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Roltek Dob | 5:2 | (3:1) |
21/22 | 22.krog | Dob, Športni park Dob, 26.03.2022, ob 16.00 | Roltek Dob | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.09.2021, ob 19.00 | Triglav Kranj | - | Roltek Dob | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 24.04.2021, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Triglav Kranj | 3:3 | (0:3) |
20/21 | 6.krog | Kranj, Športni center Kranj, 12.09.2020, ob 18.30 | Triglav Kranj | - | Roltek Dob | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 27.krog | Kranj, Športni center Kranj, 26.05.2017, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Roltek Dob | 5:1 | (2:0) |
16/17 | 16.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 11.03.2017, ob 14.00 | Roltek Dob | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:1) |
16/17 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj, 18.09.2016, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Roltek Dob | 1:0 | (0:0) |
15/16 | 22.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 17.04.2016, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 1:3 | (0:1) | |
15/16 | 11.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 21.10.2015, ob 15.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) | |
15/16 | 2.krog | Kranj, Športni center Kranj, 16.08.2015, ob 17.30 | - | Roltek Dob | 0:2 | (0:2) | |
14/15 | 23.krog | Kranj, ŠC Kranj, 03.05.2015, ob 17.00 | - | Roltek Dob | 1:4 | (1:3) | |
14/15 | 15.krog | Kranj, Športni center Kranj, 16.11.2014, ob 14.00 | - | Roltek Dob | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 6.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 24.09.2014, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:1) |
27. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 5 : 1 | Roltek Dob |
Brda | 3 : 0 | Krka |
Zarica Kranj | 2 : 3 | Brežice - Terme Čatež |
Farmtech Veržej | 4 : 0 | Ankaran-Hrvatini |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 25 | 61 | |
2 | Roltek Dob | 25 | 54 | |
3 | Ankaran-Hrvatini | 26 | 47 | |
4 | Brežice - Terme Čatež | 25 | 36 | |
5 | Drava Ptuj | 25 | 31 | |
6 | Krka | 26 | 28 | |
7 | Brda | 25 | 26 | |
8 | Zarica Kranj | 25 | 23 | |
9 | Farmtech Veržej | 26 | 22 | |
10 | Zavrč | 12 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Poplatnik | 27 |
2. | Rok Kidrič | 19 |
3. | Matej Zemljak | 14 |
Adnan Bašić | 14 | |
5. | Marko Brekalo | 10 |
6. | Nedo Turković | 9 |
7. | Matej Potokar | 8 |
Nastja Čeh | 8 | |
Jernej Leskovar | 8 | |
10. | Tim Vodeb | 7 |
Miha Kostanjšek | 7 | |
12. | Ernest Grvala | 6 |
Luka Vindiš | 6 | |
Grega Debenjak | 6 | |
Nikola Gatarič | 6 | |
16. | Marko Panikvar | 5 |
Tilen Mlakar | 5 | |
Enis Đurković | 5 | |
Matic Ferjančič | 5 | |
Nejc Križaj | 5 |