Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Kacijan Danilo |
Št. gledalcev: | 600 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Nafta 1903 |
N |
Nafta 1903 | 0 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 3 : 4 | Brinje Grosuplje |
P |
TKK Tolmin | 2 : 1 | Nafta 1903 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Sežana | 2 : 2 | Gorica |
P |
Gorica | 2 : 3 | Primorje eMundia |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Gorica |
N |
Gorica | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Gorica | 4 : 1 | Ilirija 1911 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | ||
Gorica | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
Gorica | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Lendava 1903 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | ||
Gorica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
23/24 | 19.krog | Lendava, Športni park Lendava, 03.03.2024, ob 13.00 | Nafta 1903 | - | Gorica | 1:3 | (0:1) |
23/24 | 4.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 13.08.2023, ob 17.30 | Gorica | - | ND Lendava 1903 | 3:4 | (2:1) |
21/22 | 26.krog | Lendava, Športni park Lendava, 22.04.2022, ob 18.00 | Nafta 1903 | - | Gorica | 2:3 | (0:1) |
21/22 | 11.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 01.12.2021, ob 13.00 | Gorica | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 19.10.2019, ob 18.00 | Gorica | - | ND Lendava 1903 | 1:3 | (0:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Krka | 3 : 1 | Triglav Kranj |
Jadran Dekani | 0 : 0 | Ilirija 1911 |
Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Tabor Sežana |
Vitanest Bilje | 1 : 3 | Primorje eMundia |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Nafta 1903 | 1 : 3 | Gorica |
TKK Tolmin | 1 : 2 | Beltinci Klima Tratnjek |
Dravinja | 3 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 28 | 58 | |
2 | Primorje eMundia | 28 | 56 | |
3 | Gorica | 28 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 28 | 51 | |
5 | Beltinci Klima Tratnjek | 28 | 50 | |
6 | Triglav Kranj | 28 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 28 | 41 | |
8 | Rudar Velenje | 28 | 36 | |
9 | TKK Tolmin | 28 | 32 | |
10 | Vitanest Bilje | 28 | 31 | |
11 | Dravinja | 28 | 30 | |
12 | Jadran Dekani | 28 | 30 | |
13 | Ilirija 1911 | 28 | 28 | |
14 | Krka | 28 | 27 | |
15 | Tabor Sežana | 28 | 26 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 28 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Stjepan Oštrek | 14 |
3. | Ricard Fernandez Betriu | 13 |
4. | Ismir Nadarević | 11 |
Lan Piskule | 11 | |
6. | Jaša Martinčič | 10 |
Tihomir Maksimović | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
9. | Luka Baruca | 9 |
Robert Čakš | 9 | |
11. | Nejc Močnik | 8 |
Franci Perko | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 8 | |
16. | Ante Kuliš | 7 |
Ikenna Divine Igwe | 7 | |
Kebba Kebell Suso | 7 | |
Matic Zavnik | 7 | |
20. | Kristian Dakič | 6 |