Sodniki: | Kordež Matic (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč) |
Delegat: | Kacijan Danilo |
Št. gledalcev: | 150 |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
TKK Tolmin | 4 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
P |
Tabor Sežana | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
P |
Krka | 1 : 0 | Vitanest Bilje |
N |
Vitanest Bilje | 0 : 0 | Dravinja |
N |
Jadran Dekani | 2 : 2 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 0 : 2 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | ||
Vitanest Bilje | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | ||
Vitanest Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
Vitanest Bilje | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 |
23/24 | 30.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 19.05.2024, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | Kety Emmi&Impol Bistrica | 3:0 | (2:0) |
23/24 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 28.10.2023, ob 14.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Vitanest Bilje | 4:3 | (1:1) |
22/23 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 27.11.2022, ob 13.30 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 13.08.2022, ob 17.30 | Vitanest Bilje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (2:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Jadran Dekani | 3 : 1 | Triglav Kranj |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 4 : 3 | Vitanest Bilje |
Primorje eMundia | 2 : 1 | Tabor Sežana |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 1 | Beltinci Klima Tratnjek |
Ilirija 1911 | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
Gorica | 2 : 3 | TKK Tolmin |
Dravinja | 0 : 1 | Nafta 1903 |
Krka | 4 : 5 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Primorje eMundia | 30 | 60 | |
2 | Nafta 1903 | 30 | 58 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 30 | 56 | |
4 | Gorica | 30 | 53 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Triglav Kranj | 30 | 48 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 30 | 44 | |
8 | Rudar Velenje | 30 | 37 | |
9 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
10 | Vitanest Bilje | 30 | 34 | |
11 | Dravinja | 30 | 34 | |
12 | TKK Tolmin | 30 | 34 | |
13 | Krka | 30 | 33 | |
14 | Ilirija 1911 | 30 | 30 | |
15 | Tabor Sežana | 30 | 30 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 30 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Toni Lun Bončina | 17 |
2. | Ricard Fernandez Betriu | 15 |
3. | Stjepan Oštrek | 14 |
4. | Lan Piskule | 11 |
Ismir Nadarević | 11 | |
Jaša Martinčič | 11 | |
7. | Franci Perko | 10 |
Luka Baruca | 10 | |
Adriano Bloudek | 10 | |
Tihomir Maksimović | 10 | |
11. | Robert Čakš | 9 |
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos | 9 | |
13. | Matic Zavnik | 8 |
Nejc Močnik | 8 | |
Marko Brkić | 8 | |
Aleks Stojaković | 8 | |
Ante Kuliš | 8 | |
18. | Kebba Kebell Suso | 7 |
Veron Šalja | 7 | |
Ikenna Divine Igwe | 7 |