Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Špur Staša (2. pomoč) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Pospeh Tomislav (6. sodnik) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 1 |
Roltek Dob | ||
---|---|---|
1 | Lucas Erjavšek | V |
2 | Nik Veršnjak | |
3 | Jaka Bahor | |
6 | Matic Klopčič Zidar | |
7 | Jure Kepic | |
8 | Taj Krupić | |
9 | Haris Bičakčić | |
11 | Uroš Stojnić | |
15 | Martin Jankovič | K |
16 | Žan Luka Stele Kovič | |
20 | Vanja Praskalo | |
Rezervni igralci |
||
12 | David Albert | V |
4 | Ažbe Škofljanc | |
5 | Erazem Jančar | |
10 | Kristijan Bandur | |
17 | Andoljšek Aaron Arne | |
19 | Jan Kobav |
Primorje eMundia | ||
---|---|---|
1 | Luka Slokar | V |
2 | Tadej Brecelj | K |
4 | Svit Trkman | |
5 | Anže Furlan | |
6 | Lukas Božič | |
7 | Denis Bjelkić | |
8 | Tilen Mozetič | |
9 | Ajid Eminović | |
10 | Anej Gleščič | |
11 | Leo Peranović | |
14 | Nikola Grujić | |
Rezervni igralci |
||
3 | Alan Godec | |
15 | Mateo Turk | |
16 | Matija Furlan | |
17 | Filip Trošt | |
18 | Maj Kalin | |
20 | Vito Gruntar |
Trener |
---|
Neđo Miletič |
Trener |
---|
Sodnik | ||
---|---|---|
Alen Borošak |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Jure Kepic (11m) | 1 : 0 | 8' | |
Jure Kepic | 2 : 0 | 23' | |
Haris Bičakčić | 3 : 0 | 40' | |
Lukas Božič | 3 : 1 | 59' | |
Uroš Stojnić (11m) | 4 : 1 | 63' | |
Uroš Stojnić | 5 : 1 | 77' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Furlan / Furlan | 41' | |||
Gruntar / Peranović | 41' | |||
Godec / Eminović | 41' | |||
Vanja Praskalo | 41' | |||
Bandur / Bičakčić | 46' | |||
Aaron Arne / Kepic | 54' | |||
Alan Godec | 63' | |||
Kobav / Krupić | 64' | |||
Škofljanc / Bahor | 68' | |||
Trošt / Trkman | 68' | |||
Turk / Gleščič | 75' | |||
Albert / Erjavšek | 78' | |||
Tadej Brecelj | 81' |
9. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 4 : 0 | Šenčur |
Krka | 3 : 1 | ATET Dren Vrhnika |
Roltek Dob | 5 : 1 | Primorje eMundia |
Vitanest Bilje | 4 : 2 | Labys Mengo 28 |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
Šobec Lesce | 3 : 0 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |