Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 2 : 1 | Elta Izola |
Z |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 2 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
P |
Krka | 1 : 0 | Interblock |
Tabor Klančar Žerjavi | |||
---|---|---|---|
N |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Labys Mengo 28 | 0 : 3 | Tabor Klančar Žerjavi |
Z |
Tabor Klančar Žerjavi | 5 : 0 | Arne Tabor 69 |
Z |
Elta Izola | 0 : 2 | Tabor Klančar Žerjavi |
Z |
Tabor Klančar Žerjavi | 3 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Interblock | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | ||
CB24 Tabor Sežana | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | ||
CB24 Tabor Sežana | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
CB24 Tabor Sežana | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 |
22/23 | 23.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 23.04.2023, ob 16.45 | Tabor Sežana Adriaplan | - | Interblock | 2:2 | (1:0) |
22/23 | 16.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 20.11.2022, ob 13.45 | Tabor Sežana Adriaplan | - | Interblock | 3:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 18.09.2022, ob 12.15 | IB 1975 Ljubljana | - | CB24 Tabor Sežana | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 27.03.2022, ob 15.00 | Tabor Klančar Žerjavi | - | Interblock | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 05.09.2021, ob 16.00 | IB 1975 Ljubljana | - | CB24 Tabor Sežana | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 5.krog | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 27.09.2020, ob 17.00 | Tabor Klančar | - | Interblock | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 12.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 27.10.2019, ob 14.00 | Tabor Sežana | - | Interblock | 1:3 | (0:0) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 31.08.2019, ob 15.00 | NK Interblock | - | CB24 Tabor Sežana | 4:0 | (1:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | : | Labys Mengo 28 |
ATET Dren Vrhnika | : | Roltek Dob |
Šenčur | : | Vitanest Bilje |
Interblock | : | Tabor Klančar Žerjavi |
Krka | : | Šobec Lesce |
Primorje eMundia | : | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |