Sodniki: | Šalehar Mitja (glavni sodnik), Miličević Marijo (1. pomoč), Jovančević Marko (2. pomoč) |
Delegat: | Stepančič Zdenko |
Št. gledalcev: | 50 |
ND Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
ND Bilje | 4 : 1 | NK Sava Kranj |
Z |
Šenčur | 1 : 3 | ND Bilje |
Z |
Elta Izola | 1 : 3 | ND Bilje |
Z |
ND Bilje | 2 : 1 | ND Primorje |
N |
Brda | 2 : 2 | ND Bilje |
Slovan | |||
---|---|---|---|
P |
Brda | 3 : 1 | Slovan |
P |
Slovan | 0 : 2 | NK Brinje Grosuplje |
P |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 3 : 0 | Slovan |
N |
Slovan | 1 : 1 | Elta Izola |
P |
Slovan | 1 : 2 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 15 | 10 | 4 | 1 | 48 | ||
ND Slovan | 15 | 1 | 4 | 10 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 8 | 4 | 4 | 0 | 34 | ||
ND Slovan | 8 | 0 | 4 | 4 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 7 | 6 | 0 | 1 | 14 | ||
ND Slovan | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 |
23/24 | 25.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.05.2024, ob 17.00 | Bilje | - | Slovan | 3:3 | (3:0) |
23/24 | 14.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.11.2023, ob 14.00 | Bilje | - | ND Slovan | 2:2 | (0:0) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.09.2023, ob 17.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 27.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 26.05.2019, ob 17.30 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 18.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 1:4 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 07.10.2018, ob 16.00 | ND Bilje | - | ND Slovan | 3:3 | (2:2) |
17/18 | 20.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 15.04.2018, ob 16.30 | ND Bilje | - | ND Slovan | 8:0 | (5:0) |
17/18 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 08.10.2017, ob 16.00 | Slovan | - | Vitanest Bilje | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.08.2017, ob 18.00 | Bilje | - | ND Slovan | 8:0 | (5:0) |
14/15 | 25.krog | Bilje, V dolinci, 23.05.2015, ob 17.30 | - | ND Slovan | 5:1 | (3:1) | |
14/15 | 12.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 09.11.2014, ob 14.00 | - | Vitanest Bilje | 0:3 | (0:0) | |
10/11 | 19.krog | Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 17.04.2011, ob 17.00 | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:0) | |
10/11 | 6.krog | Bilje, V dolinci, 19.09.2010, ob 16.30 | - | ND Slovan | 5:1 | (2:0) | |
06/07 | 23.krog | Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 13.05.2007, ob 15:00 | - | Vitanest Bilje | 3:0 | (2:0) | |
06/07 | 10.krog | Bilje, Bilje, 15.10.2006, ob 15.30 | - | ND Slovan | 0:0 | (0:0) |
20. krog | ||
---|---|---|
Brda | 1 : 0 | NK Brinje Grosuplje |
ND Primorje | 2 : 3 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Šenčur | 2 : 2 | Roltek Dob |
NK Sava Kranj | 1 : 0 | Elta Izola |
ND Bilje | 8 : 0 | Slovan |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 Extra-Lux | 27 | 72 | |
2 | NK Brinje Grosuplje | 27 | 71 | |
3 | ND Bilje | 27 | 40 | |
4 | NK Sava Kranj | 27 | 40 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 39 | |
6 | Brda | 27 | 34 | |
7 | Šenčur | 27 | 31 | |
8 | ND Primorje | 27 | 31 | |
9 | Slovan | 27 | 25 | |
10 | Elta Izola | 27 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Erwin Tiganj | 28 |
2. | Lan Žibert | 27 |
3. | Primož Potočar | 19 |
Jaka Cimerman | 19 | |
5. | Thomas Breganti | 16 |
6. | Toni Tomić | 12 |
Tim Idrizi | 12 | |
8. | Aljaž Puc | 11 |
9. | Florgent Rexhepi | 10 |
Jan Lenič | 10 | |
Jure Bužinel | 10 | |
12. | Klavdij Šmid | 9 |
Klemen Kolar | 9 | |
Žan Humar | 9 | |
15. | Žan Bešir | 8 |
Jernej Štolfa | 8 | |
Miha Černe | 8 | |
Jakob Hočevar | 8 | |
19. | Kristjan Brnot | 7 |
Andraž Einsiedler | 7 |