Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Antolič Jean (1. pomoč), Bohinc Urban (2. pomoč) |
Delegat: | Mihalič Damjan |
Št. gledalcev: | 120 |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 2 : 3 | Interblock |
P |
Maribor | 7 : 0 | Koper |
P |
Koper | 0 : 4 | Gorica |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | VOC Celje |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 6 : 1 | Aluminij |
P |
Interblock | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 26 | 8 | 6 | 12 | 33 | ||
Olimpija Ljubljana | 26 | 12 | 6 | 8 | 41 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 13 | 2 | 3 | 8 | 14 | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 |
23/24 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 25.02.2024, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
23/24 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 16.08.2023, ob 17.30 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.04.2023, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 15.30 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 02.04.2022, ob 17.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.09.2021, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 4:1 | (3:1) |
20/21 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 26.09.2020, ob 18.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.10.2019, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 07.04.2018, ob 13.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:0) |
17/18 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 25.09.2017, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 4:2 | (2:1) |
16/17 | 15.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 20.11.2016, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 2.krog | ŠRC Bonifika, Atletski stadion, 13.08.2016, ob 18.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
15/16 | 25.krog | Dekani, ŠP Dekani- naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (2:0) | |
15/16 | 10.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.12.2015, ob 13.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 26.krog | Ljubljana, ŠC Jama umetna trava, 27.05.2015, | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.10.2014, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 23.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 12.04.2014, ob 16.00 | - | Koper | 4:3 | (3:2) | |
13/14 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.09.2013, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) | |
12/13 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.04.2013, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) | |
12/13 | 8.krog | Ljubljana, ŠC jama-Bežigrad, 24.10.2012, ob 15.00 | - | Koper | 2:1 | (1:0) | |
11/12 | 23.krog | Koper, ŠRC, Bonifika-umetna trava, 05.04.2012, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (1:1) | |
11/12 | 8.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 01.10.2011, ob 15.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 17.krog | LJubljana, Lj Bežigrad-umetna trava, 11.12.2010, ob 13.30 | - | Koper | 4:2 | (3:1) | |
10/11 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 21.08.2010, ob 19.30 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:0) | |
09/10 | 19.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 13.03.2010, ob 15.00 | - | Koper | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 22.08.2009, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
20. krog | ||
---|---|---|
Koper | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Mura | 0 : 3 | Gorica |
Bravo Publikum | 0 : 2 | Domžale |
Krško | 1 : 1 | VOC Celje |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Maribor | 1 : 2 | Aluminij |
Krka | 2 : 0 | Interblock |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jan Poljanec | 12 | |
Jure Perger | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Anis Jašaragič | 9 | |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Adriano Mladenovič | 7 |