Sodniki: | Begič Amel (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 100 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Šampion | 3 : 5 | Koper |
Z |
Koper | 8 : 2 | Krško |
Z |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
N |
Maribor | 2 : 2 | Koper |
N |
Koper | 2 : 2 | Domžale |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 9 : 0 | VOC Celje |
P |
Krka | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Krško | 3 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Gorica |
P |
NOGA Triglav | 4 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 39 | 19 | 8 | 12 | 71 | ||
Aluminij | 39 | 12 | 8 | 19 | 53 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 20 | 13 | 4 | 3 | 46 | ||
Aluminij | 20 | 3 | 4 | 13 | 22 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 19 | 6 | 4 | 9 | 25 | ||
Aluminij | 19 | 9 | 4 | 6 | 31 |
23/24 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.12.2023, ob 14.00 | Koper | - | Aluminij | 3:2 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.08.2023, ob 17.00 | Aluminij | - | Koper | 2:3 | (1:2) |
22/23 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 04.03.2023, ob 14.30 | Koper | - | Aluminij | 0:2 | (0:2) |
22/23 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.08.2022, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 18.08.2021, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 1:4 | (1:1) |
19/20 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2020, ob 16.00 | Koper | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00 | Aluminij | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00 | Aluminij | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00 | Koper | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
16/17 | 5.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30 | Aluminij | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
15/16 | 19.krog | Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00 | - | Aluminij | 4:2 | (1:2) | |
15/16 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00 | - | Koper | 4:1 | (2:0) | |
14/15 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00 | - | Aluminij | 7:0 | (3:0) | |
13/14 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30 | - | Koper | 2:6 | (0:2) | |
12/13 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 5:0 | (1:0) | |
12/13 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
11/12 | 2.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00 | - | Koper | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00 | - | Koper | 4:2 | (0:0) | |
10/11 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:4 | (1:1) | |
09/10 | 30.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
09/10 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00 | - | Koper | 2:2 | (0:1) | |
08/09 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
07/08 | 9.krog | Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 24.krog | Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 11.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
05/06 | 21.krog | Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00 | - | Koper | 4:2 | (2:0) | |
05/06 | 8.krog | Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 18.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 5:2 | (3:2) | |
04/05 | 5.krog | Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00 | - | Koper | 3:2 | (1:2) | |
01/02 | 14.krog | Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00 | - | Koper | 1:0 | (0:0) | |
01/02 | 1.krog | Koper, 11.08.2001, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:1 | (2:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 2 | Interblock |
Koper | 3 : 1 | Aluminij |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Krka |
Bravo Publikum | 1 : 2 | NOGA Triglav |
Krško | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 0 : 1 | VOC Celje |
Šampion | 2 : 3 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NOGA Triglav | 26 | 52 | |
2 | Bravo Publikum | 26 | 49 | |
3 | Domžale | 26 | 49 | |
4 | Koper | 26 | 48 | |
5 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
6 | Maribor | 26 | 47 | |
7 | Interblock | 26 | 41 | |
8 | Krka | 26 | 35 | |
9 | Krško | 26 | 34 | |
10 | Gorica | 26 | 33 | |
11 | Aluminij | 26 | 24 | |
12 | Rudar Velenje | 26 | 19 | |
13 | Šampion | 26 | 16 | |
14 | VOC Celje | 26 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Adnan Ahmetović | 23 |
2. | Luka Štor | 22 |
3. | Tom Žurga | 21 |
4. | Nejc Pušnik | 14 |
Gaber Petric | 14 | |
6. | Matevž Turkuš | 13 |
Žan Celar | 13 | |
Luka Zalokar | 13 | |
Žan Leban | 13 | |
10. | Ester Sokler | 12 |
Jaka Bijol | 12 | |
12. | Leon Sever | 11 |
Dem Pljava | 11 | |
14. | Nejc Bračko | 10 |
15. | Teo Milič | 9 |
Nik Prelec | 9 | |
17. | Adam Gnezda Čerin | 8 |
Fatlind Vezaj | 8 | |
Luka Kambič | 8 | |
Tomi Horvat | 8 |