Testni števec EURO 2024
Sodniki: | Ivanović Uroš (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Pečarič Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Žnidaršič Andrej |
Št. gledalcev: | 70 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 1 : 3 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Gorica | 1 : 0 | Aluminij |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Gorica |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 12 | 5 | 3 | 4 | 12 | ||
Gorica | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | ||
Gorica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
Gorica | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 |
23/24 | 18.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 09.12.2023, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
23/24 | 3.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 11.08.2023, ob 17.30 | Gorica | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 22.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.04.2023, ob 13.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 09.10.2022, ob 13.30 | Gorica | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:2) |
20/21 | 12.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 16.05.2021, ob 17.00 | Gorica | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.10.2019, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.04.2019, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 30.09.2018, ob 15.30 | Gorica | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
14/15 | 27.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 09.05.2015, ob 17.00 | - | Gorica | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 12.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 18.10.2014, ob 15.00 | - | ND Ilirija | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 05.04.2014, ob 16.00 | - | Gorica | 0:3 | (0:1) | |
13/14 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.09.2013, ob 16.00 | - | ND Ilirija | 3:0 | (1:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 6 : 0 | Bravo Mastercard |
Domžale | 2 : 2 | Mura |
Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Gorica |
Tabor Sežana | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
Nafta 1903 | 6 : 3 | Krka |
Koper | 3 : 2 | Aluminij |
Rudar Velenje Korektbau | 2 : 7 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |