Sodniki: | Gergič Nejc (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 150 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Tabor Sežana | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
A2S Celje | 0 : 1 | Aluminij |
N |
Aluminij | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Gorica | 1 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Krka | 4 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 7 | 1 | 4 | 28 | ||
Aluminij | 12 | 4 | 1 | 7 | 20 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | ||
Aluminij | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | ||
Aluminij | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 |
23/24 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.04.2024, ob 17.00 | Aluminij | - | Mura | 2:4 | (1:3) |
23/24 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 26.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30 | Mura | - | Aluminij | 5:2 | (2:2) |
22/23 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
21/22 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
19/20 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (1:1) |
18/19 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:2 | (1:1) |
17/18 | 22.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (0:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 0 : 1 | Maribor |
Bravo Mastercard | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
A2S Celje | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Nafta 1903 | 1 : 1 | Koper |
Rudar Velenje Korektbau | 1 : 0 | Tabor Sežana |
Krka | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 21 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
Gregor Medle | 15 | |
Elmir Avdić | 15 | |
Denis Nikić | 15 | |
6. | Dino Kojić | 14 |
7. | Aldin Jakupović | 13 |
Niko Grlić | 13 | |
Anej Horvat | 13 | |
10. | Marcos Tavares | 12 |
Mihajlo Pavlović | 12 | |
Matej Malenšek | 12 | |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Emils Evelons | 12 | |
16. | Maj Blažič | 11 |
Tine Čuk | 11 | |
Maj Škoflek | 11 | |
19. | Niko Kasalo | 10 |
Lucas Mačak | 10 |