Sodniki: | Kapun Matej (glavni sodnik), Tušak Nejc (1. pomoč), Filipič Rene (2. pomoč) |
Delegat: | Mežnar Tadej |
Št. gledalcev: | 60 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
P |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 27 | 15 | 4 | 8 | 63 | ||
Bravo | 27 | 8 | 4 | 15 | 33 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 13 | 10 | 1 | 2 | 42 | ||
Bravo | 13 | 2 | 1 | 10 | 14 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 | ||
Bravo | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 |
23/24 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.04.2024, ob 17.00 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:2 | (0:2) |
23/24 | 11.krog | Limbuš, Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš, 08.10.2023, ob 15.30 | Maribor | - | Bravo | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 06.05.2023, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.10.2022, ob 13.30 | Maribor | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 22.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 23.04.2022, ob 13.00 | Maribor | - | Bravo | 3:1 | (2:0) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 17.10.2021, ob 15.00 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 2:2 | (1:0) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.03.2021, ob 15.30 | Bravo Mastercard | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 3:2 | (2:1) |
19/20 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.08.2019, ob 17.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.05.2019, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 3:2 | (1:2) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.12.2018, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 2:3 | (2:1) |
17/18 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 11.30 | Bravo Publikum | - | Maribor | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 10.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2017, ob 14.00 | Maribor | - | Bravo | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2017, ob 13.00 | Maribor | - | Bravo | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 12.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.10.2016, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30 | - | Bravo | 3:0 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 03.10.2015, ob 13.00 | - | Maribor | 3:1 | (0:0) | |
14/15 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.04.2015, ob 14.00 | - | Bravo | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.12.2014, ob 13.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL umetne trava, 15.03.2014, ob 13.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
13/14 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor, 24.08.2013, ob 17.00 | - | Bravo | 9:0 | (4:0) | |
12/13 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.05.2013, ob 16.00 | - | Bravo | 6:0 | (4:0) | |
12/13 | 9.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.10.2012, ob 15.30 | - | Maribor | 0:4 | (0:4) | |
11/12 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt - UT, 26.11.2011, ob 15.00 | - | Bravo | 5:1 | (2:0) | |
11/12 | 1.krog | Ljubljana, Ježica umetna trava, 13.08.2011, ob 18.00 | - | Maribor | 1:3 | (0:2) | |
10/11 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.04.2011, ob 17.00 | - | Bravo | 4:1 | (0:0) | |
10/11 | 8.krog | Ljubljana, ŠPL, 25.09.2010, ob 16.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Tihomir Maksimović | 14 |
Gregor Medle | 14 | |
Alen Čaušević | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Rok Štorman | 10 |
Ismir Nadarević | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Nikola Jovićević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
Tio Cipot | 9 | |
17. | Filip Janežič | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Moreno Vušković | 8 | |
Nik Zrnec | 8 |