Sodniki: | Gergič Nejc (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč) |
Delegat: | Grabar Boris |
Št. gledalcev: | 50 |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Z |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 39 | 12 | 8 | 19 | 53 | ||
Koper | 39 | 19 | 8 | 12 | 71 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 9 | 4 | 6 | 31 | ||
Koper | 19 | 6 | 4 | 9 | 25 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 20 | 3 | 4 | 13 | 22 | ||
Koper | 20 | 13 | 4 | 3 | 46 |
23/24 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.12.2023, ob 14.00 | Koper | - | Aluminij | 3:2 | (0:1) |
23/24 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.08.2023, ob 17.00 | Aluminij | - | Koper | 2:3 | (1:2) |
22/23 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 04.03.2023, ob 14.30 | Koper | - | Aluminij | 0:2 | (0:2) |
22/23 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.08.2022, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 16.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 14.30 | Nova KBM Aluminij | - | Koper | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 18.08.2021, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 29.08.2020, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 1:4 | (1:1) |
19/20 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2020, ob 16.00 | Koper | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 08.09.2019, ob 16.00 | Aluminij | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 14.00 | Aluminij | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 12.08.2017, ob 19.00 | Koper | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 01.04.2017, ob 16.00 | Koper | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
16/17 | 5.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 10.09.2016, ob 16.30 | Aluminij | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
15/16 | 19.krog | Koper- umetna trava, ŠRC Bonifika, 12.12.2015, ob 13.00 | - | Aluminij | 4:2 | (1:2) | |
15/16 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.08.2015, ob 17.00 | - | Koper | 4:1 | (2:0) | |
14/15 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 25.04.2015, ob 17.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.10.2014, ob 15.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 01.12.2013, ob 14.00 | - | Aluminij | 7:0 | (3:0) | |
13/14 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.08.2013, ob 17.30 | - | Koper | 2:6 | (0:2) | |
12/13 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 17.03.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 5:0 | (1:0) | |
12/13 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.08.2012, ob 18.00 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 03.12.2011, ob 13.30 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
11/12 | 2.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2011, ob 18.00 | - | Koper | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.04.2011, ob 15.00 | - | Koper | 4:2 | (0:0) | |
10/11 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 19.09.2010, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:4 | (1:1) | |
09/10 | 30.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.06.2010, ob 18.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
09/10 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 21.11.2009, ob 14.00 | - | Koper | 2:2 | (0:1) | |
08/09 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 20.03.2009, ob 13.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 06.09.2008, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 20.04.2008, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:1 | (2:0) | |
07/08 | 9.krog | Kidričevo, Kidričevo, 29.09.2007, ob 16.30 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 24.krog | Koper, Koper-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 11.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 21.10.2006, ob 15.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) | |
05/06 | 21.krog | Kidričevo - umetna trava, 12.04.2006, ob 16.00 | - | Koper | 4:2 | (2:0) | |
05/06 | 8.krog | Koper - umetna trava, 24.09.2005, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 18.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 03.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 5:2 | (3:2) | |
04/05 | 5.krog | Kidričevo, 28.08.2004, ob 17.00 | - | Koper | 3:2 | (1:2) | |
01/02 | 14.krog | Kidričevo, 11.11.2001, ob 14.00 | - | Koper | 1:0 | (0:0) | |
01/02 | 1.krog | Koper, 11.08.2001, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:1 | (2:1) |
16. krog | ||
---|---|---|
Mura | 0 : 1 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Brinje Grosuplje |
Radomlje | 4 : 1 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Koper |
A2S Celje | 0 : 0 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 0 : 3 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |