Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 150 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 9 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 4 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 6 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 1 : 3 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | ||
Triglav Kranj | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 |
21/22 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.02.2022, ob 14.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:4 | (0:3) |
18/19 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 25.08.2018, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:2) |
17/18 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.05.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 14.10.2017, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 3 | Triglav Kranj |
VOC Celje | 2 : 4 | Maribor |
Aluminij | 1 : 2 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Domžale |
Gorica | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Interblock |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 62 | |
2 | Maribor | 26 | 56 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 47 | |
5 | Bravo Publikum | 26 | 45 | |
6 | VOC Celje | 26 | 39 | |
7 | Mura | 26 | 38 | |
8 | Gorica | 26 | 32 | |
9 | Krško | 26 | 30 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 27 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 27 | |
12 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 25 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 24 | |
14 | Interblock | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 31 |
2. | Dario Kolobarić | 15 |
3. | Oliver Kregar | 13 |
4. | Domen Bevk | 12 |
5. | Filip Jauk | 11 |
Andraž Einsiedler | 11 | |
Haris Kadrić | 11 | |
Nino Žugelj | 11 | |
Gašper Koritnik | 11 | |
Izidor Erazem Kamšek | 11 | |
11. | Anže Kosi | 10 |
Filip Perčić | 10 | |
13. | Kai Cipot | 9 |
Mark Čeh | 9 | |
Edison Destani | 9 | |
16. | Rok Jakomin | 8 |
Rok Ferčič | 8 | |
18. | Tadej Pirtovšek | 7 |
Goran Trivunović | 7 | |
Angel Stratorski | 7 |