Sodniki: | Stojanoski Andraž (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Dobrun Žiga |
Št. gledalcev: | 130 |
Brežice - Terme Čatež | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Brežice - Terme Čatež |
Z |
Brežice - Terme Čatež | 5 : 2 | Veržej |
N |
Nafta 1903 | 2 : 2 | Brežice - Terme Čatež |
N |
Brežice - Terme Čatež | 1 : 1 | Rogaška |
P |
Ilirija 1911 | 2 : 1 | Brežice - Terme Čatež |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Krka |
P |
AŠK Bravo | 9 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Brda |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brežice - Terme Čatež | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | ||
Kalcer Radomlje | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Brežice - Terme Čatež | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Brežice - Terme Čatež | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 |
20/21 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 15.05.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Brežice - Terme Čatež | 2:0 | (2:0) |
20/21 | 3.krog | Brežice, Stadion Brežice, 22.08.2020, ob 19.00 | Brežice 1919 Terme Čatež | - | Kalcer Radomlje | 1:3 | (0:1) |
19/20 | 17.krog | Kozje, Športni park Kozje, 09.11.2019, ob 14.00 | Brežice Terme Čatež | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:1) |
19/20 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 03.08.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Brežice - Terme Čatež | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 27.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 11.05.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Brežice - Terme Čatež | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 12.krog | Čatež ob Savi, Igrišče Terme Čatež d.d., 20.10.2018, ob 15.00 | Brežice Terme Čatež | - | Kalcer Radomlje | 1:4 | (0:2) |
17/18 | 25.krog | Brežice, Stadion Brežice, 25.04.2018, ob 17.00 | Brežice - Terme Čatež | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 07.10.2017, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Brežice - Terme Čatež | 4:2 | (1:2) |
25. krog | ||
---|---|---|
Veržej | 1 : 2 | Ilirija 1911 |
Brežice - Terme Čatež | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Zarica Kranj |
AŠK Bravo | 0 : 0 | Cherrybox 24 Tabor Sežana |
Brda | 2 : 0 | Fužinar Ravne Systems |
Krka | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Roltek Dob | 1 : 2 | Mura |
Nafta 1903 | 4 : 1 | Rogaška |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |