Sodniki: | Mertik Bojan (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Roltek Dob |
P |
Krka | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Brežice Terme Čatež |
P |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 5 : 2 | Vitanest Bilje |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Roltek Dob |
N |
Roltek Dob | 2 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Roltek Dob | 3 : 4 | Krka |
P |
Brežice Terme Čatež | 3 : 0 | Roltek Dob |
N |
Roltek Dob | 1 : 1 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 19 | 5 | 4 | 10 | 31 | ||
Roltek Dob | 19 | 10 | 4 | 5 | 37 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | ||
Roltek Dob | 9 | 4 | 1 | 4 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | ||
Roltek Dob | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 |
20/21 | 22.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 22.05.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 29.08.2020, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:1 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.10.2019, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 30.krog | Dob, Športni park Dob, 26.05.2019, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Kalcer Radomlje | 3:3 | (0:2) |
18/19 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 10.11.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:1 | (0:1) |
17/18 | 28.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 13.05.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 13.krog | Dob, Športni park Dob, 29.10.2017, ob 14.00 | Roltek Dob | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (2:1) |
15/16 | 24.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 30.04.2016, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 2:3 | (0:1) | |
15/16 | 12.krog | Radomlje, Športni park, 24.10.2015, ob 15.00 | - | Roltek Dob | 2:1 | (1:1) | |
15/16 | 3.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.08.2015, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:1) | |
13/14 | 27.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 24.05.2014, ob 15.00 | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (3:1) | |
13/14 | 12.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 26.10.2013, ob 14.00 | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (0:0) | |
13/14 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 25.08.2013, ob 17.00 | - | Roltek Dob | 3:4 | (0:3) | |
12/13 | 19.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 13.04.2013, ob 16.00 | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) | |
12/13 | 15.krog | Domžale, Športni park Radomlje, 09.11.2012, ob 19.00 | - | Roltek Dob | 1:3 | (0:1) | |
12/13 | 6.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 08.09.2012, ob 16.30 | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:0) | |
11/12 | 23.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 28.04.2012, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 10.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.10.2011, ob 15.00 | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 07.08.2011, ob 17.30 | - | Roltek Dob | 1:2 | (0:0) |
22. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Vitanest Bilje | 3 : 1 | Brežice Terme Čatež |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Krka |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Roltek Dob |
Šmartno 1928 | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Brda | 2 : 3 | Jadran Dekani |
Primorje eMundia | 4 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
Krško | 0 : 4 | Fužinar Vzajemci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 22 | 50 | |
2 | Krka | 22 | 45 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 44 | |
4 | Roltek Dob | 22 | 40 | |
5 | Brežice Terme Čatež | 22 | 39 | |
6 | Vitanest Bilje | 22 | 34 | |
7 | Triglav Kranj | 22 | 32 | |
8 | Rudar Velenje | 22 | 26 | |
9 | Jadran Dekani | 22 | 27 | |
10 | Krško | 22 | 26 | |
11 | Fužinar Vzajemci | 22 | 25 | |
12 | Primorje eMundia | 22 | 23 | |
13 | Drava Ptuj | 22 | 22 | |
14 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 22 | |
15 | Šmartno 1928 | 22 | 19 | |
16 | Brda | 22 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaheem Anthony Parris | 16 |
2. | Danijel Šturm | 13 |
3. | Meshack Izuchukwu Ubochioma | 12 |
Tin Matić | 12 | |
5. | Nermin Haljeta | 11 |
6. | Marko Huč | 10 |
Jakob Kodermac | 10 | |
Stjepan Oštrek | 10 | |
9. | Tadej Trdina | 9 |
Luka Cerar | 9 | |
Kristijan Šipek | 9 | |
12. | Denis Petrovič | 8 |
Jaka Bizjak | 8 | |
Edi Horvat | 8 | |
15. | Mateo Verunica | 7 |
Sacha Varga | 7 | |
Vedran Vinko | 7 | |
18. | Mitja Mauko | 6 |
Amel Džuzdanović | 6 | |
Gaber Petric | 6 |