Sodniki: | Gabor Iva (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Forjanič Danjel (2. pomoč) |
Delegat: | Baranja Štefan |
Št. gledalcev: | 50 |
Jarenina | |||
---|---|---|---|
P |
Mb Tabor | 4 : 0 | Jarenina |
P |
Jarenina | 0 : 2 | Hajdina |
P |
Nafta 1903 | 11 : 0 | Jarenina |
P |
Jarenina | 0 : 2 | NŠ Dravograd |
P |
Krško | 3 : 0 | Jarenina |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 4 : 1 | Šampion |
P |
Krško | 6 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | KETY EMMI Bistrica |
Z |
Miklavž | 0 : 3 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 3 : 3 | Mb Tabor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarenina | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | ||
Rudar Velenje | 9 | 8 | 1 | 0 | 41 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Jarenina | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | ||
Rudar Velenje | 6 | 5 | 1 | 0 | 24 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Jarenina | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 |
21/22 | 15.krog | Lenart v Slovenskih goricah, RŠC Polena, Lenart - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 16.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 2:4 | (1:4) |
21/22 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.09.2021, ob 16.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 2.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 05.09.2020, ob 12.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 1:5 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 07.04.2019, ob 16.00 | NK Gummimiral Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 10.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 13.10.2018, ob 15.30 | NK Gummimiral Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:7 | (0:3) |
18/19 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 18.08.2018, ob 17.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 6:0 | (4:0) |
17/18 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 14.04.2018, ob 17.00 | Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 16.00 | NK Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:6 | (0:3) |
17/18 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.09.2017, ob 12.00 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 8:0 | (4:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Jarenina | 2 : 4 | Rudar Velenje |
Šampion | 6 : 0 | Miklavž |
KETY EMMI Bistrica | 3 : 2 | Krško |
Hajdina | 2 : 5 | Nafta 1903 |
Šmartno 1928 | 0 : 2 | Veržej |
Mb Tabor | 1 : 3 | NŠ Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krško | 22 | 50 | |
2 | NŠ Dravograd | 22 | 49 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
4 | Rudar Velenje | 22 | 42 | |
5 | Šampion | 22 | 36 | |
6 | KETY EMMI Bistrica | 22 | 34 | |
7 | Mb Tabor | 22 | 34 | |
8 | Veržej | 22 | 30 | |
9 | Miklavž | 22 | 25 | |
10 | Hajdina | 22 | 12 | |
11 | Jarenina | 22 | 12 | |
12 | Šmartno 1928 | 22 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Podlesnik | 22 |
2. | Blaž Kocijan | 20 |
3. | Vid Kovačec | 16 |
4. | Tine Pori | 13 |
Ismaila Abiola Aremu | 13 | |
6. | Josip Žganec | 12 |
Adam Marcen | 12 | |
8. | Nejc Čavnik | 11 |
Alex Gajanić | 11 | |
10. | Florian Jonuzaj | 10 |
11. | Urh Gaber Majcenovič | 9 |
Matic Donko | 9 | |
Jan Patrik Gabrovec | 9 | |
14. | Timon Regvar | 8 |
Žiga Krebs | 8 | |
Nejc Brunec | 8 | |
Blaž Ozbetič | 8 | |
18. | Asrit Šabani | 7 |
Til Bračun | 7 | |
Alen Romih | 7 |