Sodniki: | Skornšek Črt (glavni sodnik), Grošič Kenan (1. pomoč), Turanović Armin (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Zvonko |
Št. gledalcev: | 50 |
NK MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
NK Gummimiral Jarenina | 2 : 0 | NK MB Tabor |
P |
NK MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
P |
NK Šampion | 3 : 0 | NK MB Tabor |
Z |
NK MB Tabor | 9 : 0 | ONŠ Hajdina |
Z |
NK MB Tabor | 4 : 1 | Nafta 1903 |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
ONŠ Hajdina | 4 : 0 | NŠ Dravograd |
P |
NK Šampion | 5 : 3 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 1 : 5 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 9 : 0 | ONŠ Hajdina |
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK MB Tabor | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK MB Tabor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
21/22 | 17.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 16.04.2022, ob 16.30 | MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 6.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 25.09.2021, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 1:4 | (1:2) |
20/21 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 12.09.2020, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 04.05.2019, ob 17.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 9:0 | (5:0) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 14.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 02.09.2018, ob 17.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 1:3 | (0:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 2 : 0 | NK Šampion |
NK MB Tabor | 9 : 0 | ONŠ Hajdina |
NŠ Dravograd | 1 : 3 | NK Gummimiral Jarenina |
NK Vipoll Veržej | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
NK Kety emmi Bistrica | 1 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 77 | |
2 | NK Šampion | 27 | 56 | |
3 | NK MB Tabor | 27 | 47 | |
4 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 47 | |
5 | Nafta 1903 | 27 | 43 | |
6 | NK Brežice 1919 | 27 | 42 | |
7 | NK Gummimiral Jarenina | 27 | 22 | |
8 | ONŠ Hajdina | 27 | 20 | |
9 | NK Vipoll Veržej | 27 | 20 | |
10 | NŠ Dravograd | 27 | 11 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Grobelnik | 27 |
2. | Vid Plešnik | 23 |
3. | Gregor Predikaka | 18 |
Dalibor Lupret | 18 | |
5. | Nik Martin Krošelj | 16 |
Amadej Vošnjak | 16 | |
7. | Minas Koren | 14 |
8. | Nikola Savić | 12 |
9. | Ardit Vezaj | 11 |
Tadej Weiss | 11 | |
Nejc Jager | 11 | |
12. | Vid Paradiž | 10 |
Gašper Jovan | 10 | |
Faris Buljubašić | 10 | |
15. | Dominik Drk | 9 |
Leonardo Bistrović | 9 | |
Urban Lipec | 9 | |
Aljaž Kovačič | 9 | |
Miha Godec | 9 | |
20. | Mirsad Bislimaj | 8 |