Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Florjančič Karin (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Kresnik Dejan |
Št. gledalcev: | 40 |
Bravo Mastercard | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 3 : 3 | Bravo Mastercard |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
P |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 26 | 8 | 3 | 15 | 31 | ||
Domžale | 26 | 15 | 3 | 8 | 46 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | ||
Domžale | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | ||
Domžale | 13 | 8 | 0 | 5 | 27 |
23/24 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 02.12.2023, ob 11.00 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 2.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 20.09.2023, ob 16.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 29.04.2023, ob 13.30 | Domžale | - | Bravo | 2:3 | (2:0) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 13.30 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 05.05.2022, ob 16.00 | Bravo Mastercard | - | Domžale | 3:5 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.10.2021, ob 14.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 15.08.2020, ob 15.00 | Bravo | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 18.09.2019, ob 17.00 | Domžale | - | Bravo | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 20.04.2019, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 30.09.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 08.04.2018, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 24.09.2017, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 14.05.2017, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 1:3 | (1:1) |
16/17 | 11.krog | Domžale, ŠP - umetna trava, 26.11.2016, ob 13.00 | Domžale | - | Bravo | 0:3 | (0:0) |
15/16 | 17.krog | Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 05.12.2015, ob 13.00 | - | Domžale | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 2.krog | Domžale, ŠP Domžale, 09.09.2015, ob 17.00 | - | Bravo | 4:2 | (0:2) | |
14/15 | 30.krog | Domžale, ŠP Domžale - pomožno igrišče, 30.05.2015, ob 17.30 | - | Bravo | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 02.11.2014, ob 13.00 | - | Domžale | 1:2 | (0:2) | |
13/14 | 17.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 23.11.2013, ob 13.00 | - | Domžale | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 2.krog | Domžale, Športni park, 13.08.2013, ob 18.00 | - | Bravo | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 25.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 05.06.2013, ob 18.00 | - | Bravo | 0:1 | (0:1) | |
12/13 | 10.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 20.10.2012, ob 16.00 | - | Domžale | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 23.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 07.04.2012, ob 15.00 | - | Bravo | 3:2 | (1:1) | |
11/12 | 8.krog | Ljubljana, Ježica-umetna trava, 01.10.2011, ob 16.00 | - | Domžale | 2:1 | (0:1) | |
10/11 | 28.krog | Domžale, Umetna trava, 04.06.2011, ob 19.00 | - | Bravo | 4:2 | (3:1) | |
10/11 | 13.krog | Ljubljana, Ježica, 13.11.2010, ob 14.00 | - | Domžale | 4:1 | (2:1) |
23. krog | ||
---|---|---|
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 4 : 2 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Tihomir Maksimović | 14 |
Gregor Medle | 14 | |
Alen Čaušević | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Rok Štorman | 10 |
Ismir Nadarević | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Nikola Jovićević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
Tio Cipot | 9 | |
17. | Filip Janežič | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Moreno Vušković | 8 | |
Nik Zrnec | 8 |