Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč) |
Delegat: | Goričan Vojko |
Št. gledalcev: | 50 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | ||
Aluminij | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
Aluminij | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Aluminij | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 |
23/24 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2024, ob 17.00 | Aluminij | - | Brinje Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
23/24 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 14.10.2023, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 18.30 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 13.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:2 | (2:1) |
21/22 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.08.2021, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 2:2 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 16.30 | Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 4 : 1 | A2S Celje |
Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Drava Ptuj | 2 : 3 | Bravo Mastercard |
Krka | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 4 : 2 | Radomlje |
Maribor | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Domžale | 8 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |