13. krog |  Dob, Športni park Dob |  29.10.2017 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Roltek Dob

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč)
Delegat: Kokolj Andrej
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Fužinar Ravne Systems 1 : 2 Roltek Dob
P
Roltek Dob 2 : 5 Zarica Kranj
P
Mura 5 : 1 Roltek Dob
P
Roltek Dob 1 : 2 Cherrybox 24 Tabor Sežana
P
Krka 2 : 1 Roltek Dob
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Jadran Dekani
N
Brda 0 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 2 Brežice - Terme Čatež
N
Farmtech Veržej 0 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 1 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 12 8 2 2 27
Kalcer Radomlje 12 2 2 8 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 8 5 2 1 17
Kalcer Radomlje 8 1 2 5 9
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 3 0 1 10
Kalcer Radomlje 4 1 0 3 7



Vse medsebojne tekme

15/16  24.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 30.04.2016, ob 17.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  12.krog  Radomlje, Športni park, 24.10.2015, ob 15.00  - 2:1  (1:1) 
15/16  3.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.08.2015, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  27.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 24.05.2014, ob 15.00  - 3:2  (3:1) 
13/14  12.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 26.10.2013, ob 14.00  - 2:1  (0:0) 
13/14  3.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 25.08.2013, ob 17.00  - 3:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 13.04.2013, ob 16.00  - 4:1  (2:1) 
12/13  15.krog  Domžale, Športni park Radomlje, 09.11.2012, ob 19.00  - 1:3  (0:1) 
12/13  6.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 08.09.2012, ob 16.30  - 4:1  (2:0) 
11/12  23.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 28.04.2012, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  10.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.10.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 07.08.2011, ob 17.30  - 1:2  (0:0) 

13. krog
Farmtech Veržej  :  Drava Ptuj
Cherrybox 24 Tabor Sežana  :  Mura
AŠK Bravo  :  Fužinar Ravne Systems
Krka  :  Zarica Kranj
Brežice - Terme Čatež  :  Nafta 1903
Brda  :  Rogaška
Jadran Dekani  :  Ilirija 1911
Roltek Dob  :  Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Mura 12 29
2 Kalcer Radomlje 12 27
3 Drava Ptuj 12 25
4 Nafta 1903 12 23
5 Jadran Dekani 12 21
6 Cherrybox 24 Tabor Sežana 12 19
7 Brežice - Terme Čatež 12 18
8 Krka 12 17
9 Ilirija 1911 12 15
10 AŠK Bravo 11 13
11 Zarica Kranj 11 12
12 Fužinar Ravne Systems 12 11
13 Rogaška 12 10
14 Brda 12 9
15 Roltek Dob 12 8
16 Farmtech Veržej 12 7

STRELCI
1. Luka Bobičanec 9
2. Anel Hajrić 8
3. Marko Panikvar 6
Luka Cerar 6
Luka Stepančič 6
Gregor Ščulac 6
7. Ernest Grvala 5
Luka Šalamun 5
Alen Kozar 5
Mustafa Nukić 5
Marko Huč 5
Amadej Maroša 5
Rok Sirk 5
Nastja Čeh 5
Jernej Leskovar 5
Erwin Tiganj 5
Senad Jarović 5
Mateo Monjac 5
Marko Roginić 5
Marin Roglić 5

DELI NA