Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Bezjak Janez (2. pomoč) |
Delegat: | Kokolj Andrej |
Št. gledalcev: | 400 |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
Z |
Rogaška | 1 : 2 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Roltek Dob |
P |
Roltek Dob | 3 : 4 | Fužinar Ravne Systems |
P |
Zarica Kranj | 1 : 0 | Roltek Dob |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Krka |
P |
AŠK Bravo | 9 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Roltek Dob |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Brda |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roltek Dob | 19 | 10 | 4 | 5 | 37 | ||
Kalcer Radomlje | 19 | 5 | 4 | 10 | 31 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Roltek Dob | 9 | 4 | 1 | 4 | 15 | ||
Kalcer Radomlje | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 |
20/21 | 22.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 22.05.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 29.08.2020, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:1 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.10.2019, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 30.krog | Dob, Športni park Dob, 26.05.2019, ob 17.00 | Roltek Dob | - | Kalcer Radomlje | 3:3 | (0:2) |
18/19 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 10.11.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:1 | (0:1) |
17/18 | 28.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 13.05.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Roltek Dob | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 13.krog | Dob, Športni park Dob, 29.10.2017, ob 14.00 | Roltek Dob | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (2:1) |
15/16 | 24.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 30.04.2016, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 2:3 | (0:1) | |
15/16 | 12.krog | Radomlje, Športni park, 24.10.2015, ob 15.00 | - | Roltek Dob | 2:1 | (1:1) | |
15/16 | 3.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.08.2015, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:1) | |
13/14 | 27.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 24.05.2014, ob 15.00 | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (3:1) | |
13/14 | 12.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 26.10.2013, ob 14.00 | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (0:0) | |
13/14 | 3.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 25.08.2013, ob 17.00 | - | Roltek Dob | 3:4 | (0:3) | |
12/13 | 19.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 13.04.2013, ob 16.00 | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) | |
12/13 | 15.krog | Domžale, Športni park Radomlje, 09.11.2012, ob 19.00 | - | Roltek Dob | 1:3 | (0:1) | |
12/13 | 6.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 08.09.2012, ob 16.30 | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:0) | |
11/12 | 23.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 28.04.2012, ob 17.00 | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 10.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 22.10.2011, ob 15.00 | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 07.08.2011, ob 17.30 | - | Roltek Dob | 1:2 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Veržej | 0 : 2 | Drava Ptuj |
Cherrybox 24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Mura |
AŠK Bravo | 4 : 0 | Fužinar Ravne Systems |
Brda | 0 : 0 | Rogaška |
Jadran Dekani | 4 : 2 | Ilirija 1911 |
Roltek Dob | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Krka | 4 : 2 | Zarica Kranj |
Brežice - Terme Čatež | 2 : 3 | Nafta 1903 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 30 | 72 | |
2 | Drava Ptuj | 30 | 66 | |
3 | Nafta 1903 | 30 | 64 | |
4 | Kalcer Radomlje | 30 | 57 | |
5 | Krka | 30 | 49 | |
6 | AŠK Bravo | 30 | 49 | |
7 | Cherrybox 24 Tabor Sežana | 30 | 48 | |
8 | Ilirija 1911 | 30 | 39 | |
9 | Brda | 30 | 38 | |
10 | Roltek Dob | 30 | 37 | |
11 | Jadran Dekani | 30 | 36 | |
12 | Brežice - Terme Čatež | 30 | 30 | |
13 | Rogaška | 30 | 27 | |
14 | Fužinar Ravne Systems | 30 | 26 | |
15 | Zarica Kranj | 30 | 25 | |
16 | Veržej | 30 | 16 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marko Roginić | 21 |
2. | Anel Hajrić | 16 |
Alen Neskič | 16 | |
4. | Rok Sirk | 15 |
Vedran Vinko | 15 | |
Luka Bobičanec | 15 | |
7. | Milan Đajič | 14 |
Amadej Maroša | 14 | |
9. | Mustafa Nukić | 13 |
10. | Grega Debenjak | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Mateo Monjac | 11 | |
13. | Luka Stepančič | 10 |
Ernest Grvala | 10 | |
Nastja Čeh | 10 | |
Luka Cerar | 10 | |
17. | Mitja Križan | 9 |
Senad Jarović | 9 | |
19. | Theodore Develan Wilson | 8 |
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo | 8 |