17. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  24.11.2018 ob 14.00

Vitanest Bilje

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Čiča Miodrag (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Beltinci 0 : 1 Vitanest Bilje
Z
Brda 0 : 1 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 1 : 0 Jadran Dekani
P
Kalcer Radomlje 6 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Ilirija 1911
Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Fužinar Vzajemci
P
AŠK Bravo 1 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Postojna
N
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 0 0 1 0
NK Drava Dakinda Ptuj 1 1 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 0 0 0 0 0
NK Drava Dakinda Ptuj 0 0 0 0 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 0 0 1 0
NK Drava Dakinda Ptuj 1 1 0 0 3



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 11.08.2018, ob 17.30  Drava Ptuj - Vitanest Bilje 3:0  (2:0) 

17. krog
Krka  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Brda
Rogaška  :  Beltinci
Vitanest Bilje  :  Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež  :  Ankaran Postojna
Fužinar Vzajemci  :  AŠK Bravo
Ilirija 1911  :  CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 16 33
2 AŠK Bravo 16 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 16 30
4 Krka 16 30
5 Drava Dakinda Ptuj 16 27
6 Roltek Dob 16 27
7 Nafta 1903 16 26
8 Fužinar Vzajemci 16 22
9 Ankaran Postojna 16 20
10 Rogaška 16 18
11 Beltinci 16 17
12 Vitanest Bilje 16 17
13 Ilirija 1911 16 15
14 Jadran Dekani 16 14
15 Brda 16 13
16 Brežice Terme Čatež 16 10

STRELCI
1. Anel Hajrić 19
2. Papa Ibou Kebe 14
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 10
Jaka Bizjak 10
5. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
Mustafa Nukić 9
Žan Medved 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
12. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
15. Matej Potokar 5
Vedran Vinko 5
Sacha Varga 5
Erwin Tiganj 5
Ovbokha Agboyi 5
20. Matevž Turkuš 4

DELI NA